Backend Developer s radostí ze života

Jsme parta čtyřiceti mladých lidí, kteří milují svou práci. Nabízíme práci ve firmě s velmi otevřenou a přátelskou atmosférou. Známe přirozené talenty našich lidí a rozvíjíme je. A pokud třeba hraješ šipky, stolní hokej nebo na kytaru, máme pro Tebe u nás jednu speciální místnost, kde je tohle všechno možné. Je také možné práci do značné míry vykonávat z domova (homeoffice).

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Společně s klienty realizujeme jejich představy v digitálním světě – efektivně, srozumitelně a s dlouhodobou péčí. Při vývoji mobilních a webových aplikací (které vždy vytváříme klientům na míru) využíváme výhod PHP 7+, MySQL/MariaDB a Nette framework. Potěší nás, když naše nová posila bude ovládat Nextras ORM a/nebo RabbitMQ. Pokud se ještě k tomu bude kamarádit s nástroji CSS, JavaScript, jQuery, node.js nebo Grunt, budeme na vrcholu blaha.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené

Základní dovednosti

PHP 7+ MySQL/MariaDB Nette framework

Výhodou

Nextras ORM RabbitMQ CSS JavaScript jQuery node.js Grunt

Softskills

Radost ze života

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Multisportka, stravenky, bonusy - ale hlavně naše firemní kultura a atmosféra. Firemní hodnoty jsme si vytvořili společně, všichni dohromady. I proto je bereme vážně.

Proč si vybrat tuto nabídku

Adbros je príma místo k žití a seberozvoji.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno