Vývojář a tester síťových aplikací/C/C++/Python 3

Pro dlouhodobou práci na projektech nadnárodní společnosti působící v oblasti průmyslové automatizace hledáme zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici vývojář síťových aplikací v C(C99). Náplní práce je implementace nástrojů a knihoven z oblasti síťové komunikace v C99 a psaní inteligentních automatizovaných funkčních testů v Pythonu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

- Rutinní znalost C nebo C++,

- znalost Python 3,

- znalost anglického jazyka a ochota komunikovat s týmy z celého světa,

- základní znalosti teorie složitosti, paměťových optimalizací, fungování toolchainů,

- základní zkušenosti s kvalitou kódu a psaním bezpečného kódu,

- nadšení pro vývoj SW,

- ochota učit se nové věci.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior

Pozice

Automatizované testování C developer

Výhodou

-zkušenosti s embedded vývojem -zkušenosti s multiplatformním vývojem (alespoň pro Windows/Linux) velkou výhodou jakýkoliv Real Time OS - znalost CMake Git Python UML - setkání s agilním vývoje

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- 5 týdnů placené dovolené

- stravenky v hodnotě 100,- Kč na každý odpracovaný pracovní den

- roční odměna (nenároková) až do výše 5% roční mzdy v závislosti na hospodářských výsledcích odběratele za uplynulý fiskální rok

- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění ve výši 3% uvedené mzdy (za předpokladu, že si zaměstnanec přispívá "ze svého" minimálně 1%)

- možnost nadstandardní zdravotní péče

- možnost MultiSport karty plně hrazené zaměstnavatelem

- možnost zaměstnavatelem placeného životního pojištění na částku odpovídající 24-násobku měsíční mzdy

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme: - pionýrskou práci a přísun neustále nových technologií komunikace v průmyslové automatizaci a IoT, - rozvoj znalostí v oblasti sítí založených na Ethernetu, rozvoj znalostí v oblasti embedded vývoje a optimalizace, - práci v mezinárodním týmu (USA, Čína, Polsko, mnohé další).

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha