Python programátor

Homeoffice HPP
Seznam.cz Ostrava
Kdo jsme? Budujeme webové portály, které denně navštíví milióny lidí a chceme jim poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek. Realizujeme nové nápady od návrhu až do finální podoby nasazení. A být toho všeho součástí je pořádná výzva!

Koho hledáme a co budete dělat?

• budete se podílet se na vývoji backendu služeb Super.cz a Sport.cz a na produktovém a technologickém návrhu těchto služeb

• budete programovat backendové komponenty v Pythonu

• budete používat Git pro verzování zdrojového kódu

• svůj kód budete testovat (ano, píšeme testy) a udržovat dokumentaci

• budete pracovat s relačními a dokumentový databázemi, používáme MySQL i MongoDB

• skvělé taky bude, pokud alespoň částečně ovládáte JavaScript,  pro některé komponenty totiž občas píšeme i front-end v Reactu

• budete využívat agilní přístup k vývoji, projekty řídíme metodikou založenou na SCRUMu

Jaké jsou u nás benefity?

Co nabízíme?

• rádi Vám dáme prostor doučit se technologie, nástroje a cokoliv, co neovládáte ještě naplno – stačí nám nadšení a chuť se učit

• jsme tým a rádi si předáváme své zkušenosti a know-how navzájem

• dáme Vám prostor pro vlastní iniciativu – nemusíte se bát ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup, nové nápady a chuť pouštět se do nových věcí

• na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code, všichni si tady tykáme

• pružnou pracovní dobu včetně možnosti home office, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 dny sick days, teambuildingy a hlavně příjemné prostředí pro práci

Hledáme

Česky - plynule
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 2 roky

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Ostrava