Java Software Developer

Homeoffice HPP
GREYCORTEX s.r.o. Brno 70 000 Kč / měsíc
Hledáme lidi, které baví přemýšlet a realizovat nové cesty a řešení a vylepšovat ta stávající. Náš tým se věnuje zvyšování detekčních schopností a redukcí výpočetního času našeho řešení MENDEL pro bezpečnostní analýzu síťového provozu. Pracujeme jak na backend, tak na frontendu produktu: máte tedy ideální příležitost se profilovat v rámci vašich preferencí a tomu, co je vám bližší. Rozjeli jsme i projekt, jehož výsledkem bude rest API našeho řešení. Jdete do toho s námi?

Co vás čeká?

Budete vyvíjet detekční část našeho řešení MENDEL, která zahrnuje vývoj nových funkcí produktu, podle vašich zkušeností i (účast na) navrhování a implementaci algoritmů metadat síťového provozu, automatické vytváření testů a vývoj integrace externích systémů (např. API).

Náš tech stack:

Java, Git, Maven, SQL, Linux, PostgreSQL, Spring, JUnit.

Pokud znáte i základy sítí (TCP/IP), při práci je určitě využijete.

Jak pracujeme:

Používáme SCRUM, ale s rituály to nijak nepřeháníme - máme třítýdenní sprinty a používáme selský rozum tam, kde agilnímu přístupu dochází dech. Díky originálnímu způsobu řešení problému může být méně mnohem více.

Na vývoji se nedělíme na vývojáře a testery, ale pomocí code reviews posouváme sami sebe, tým i produkt dopředu. Čas od času taky pořádáme Tech Talks, kde sdílíme zkušenosti z nejrůznějších oblastí vývoje, bezpečnosti a sítí.

Jaké jsou u nás benefity?

Sídlíme na JIC v Technologickém parku, takže pracujeme v klidném prostředí a jsme obklopeni dalšími inovativními firmami a máme příjemné kanceláře, kde taky (pokud nepřijedete ve špičce:)) bez problémů zaparkujete.

Jsme ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dál učit a prozkoumávat nové oblasti - jsme menší firma s velkými možnostmi pro ty, kteří se chtějí dál posouvat.

Pro zájemce máme také skupinové lekce angličtiny se skvělou lektorkou, případně se můžete jednou týdně zúčastnit lekcí jógy nebo můžete zařídit Multisport kartu. Pokud holdujete jízdě na kole do práce, můžete využít i sprchy, kterou máme na patře.

Samozřejmostí je volná pracovní doba (která ale nenarušuje chod týmu a celé firmy) a káva a čaj, které si můžete vychutnat v naší relax zóně.

Pokud si potřebujete během pracovní doby něco zařídit, není problém si čas pak nadpracovat nebo využít jeden ze 4 dnů osobního volna, které máte navíc k dovolené. To stejné platí pro případ nachlazení nebo nemoci (lze je využít jako sick day).

Pokud máte rádi pivo a grilované maso, u nás si taky přijdete na své: několikrát za rok pořádáme po práci BBQ.

Proč si vybrat tuto nabídku?

S námi budete ve společnosti profesionálů a nadšenců přes kyber bezpečnost: budete se podílet na vývoji inovativního řešení využívajícího principů machine learningu, které pomáhá chránit data, know-how a peníze organizacím po celém světě.

Hledáme

Java
PostgreSQL
Linux
Spring
problem solving
Česky - čtení dokumentace
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Praxe: 2 roky
Vzdělání
Vzdělání
VŠ student

Výhodou

multithreaded programming
TCP/IP

Nabízíme

  • Plat
    40 000 - 70 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Brno
  • Termín nástupu
    01.10.2020