Servisní technik pro vzdálenou správu a lokální HW servis

HPP
AUTOCONT a.s. Londýnská 51/2, Liberec 11
Do týmu Daniela Bulanta, který má na starost techniky spravující IT našim zákazníkům v rámci celých Čech, hledáme novou posilu na pozici Servisního technika pro vzdálenou správu a lokální HW servis. Budete komunikovat s přidělenými klienty a pomáhat jim s jejich správou IT a to vzdáleně nebo přímo u nich ve firmě. Součástí pozice je i HW servis, který obnáší např. výměnu komponent u notebooku nebo PC.

Co bude vaším úkolem?

  • Správa serverových technologií Microsoft (Windows server, Exchange, SQL, Active Directory, Terminálové služby, Office 365)
  • Instalace a konfigurace síťových prvků
  • Správa MS Windows a kancelářských aplikací na klientských stanicích
  • Správa antivirových SW a zálohování
  • Opravy, instalace, konfigurace a správa koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie) na pobočce zákazníka

Jaké požadavky byste měl/a splňovat pro tuto roli?

  • Zkušenosti se serverovými technologiemi Microsoft (Windows, Exchange, SQL, Active Directory, Terminálové služby, Office 365)
  • Základní znalost / principy sítí TCP/IP
  • Zkušenosti s virtualizačními platformami VMWare, Hyper-V
  • Znalost problematiky SSL certifikátů
  • Zkušenosti s antivirovými programy (Kaspersky, ESET)
  • Zkušenosti se správou a konfigurací zálohovacích řešení (př. Veeam, Altaro, SCDPM, jiné)
  • Základní praxe s prováděním HW oprav PC a notebooku
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Aj na komunikativní úrovni
  • Ukončené SŠ vzdělání

Jakou osobnost bude práce bavit?

  • Samostatnou a zodpovědnou
  • Manuálně zručnou
  • Komunikativní s pro-zákaznickým přístupem a orientací na výsledek
  • S týmovým duchem

Jaké jsou u nás benefity?

  • Budete mít přístup k nejnovějším informačním technologiím
  • Společně s manažerem si nastavíte osobní rozvojový plán včetně absolvování vzdělávacích kurzů
  • Budete mít možnost získat certifikace
  • K dispozici dostanete služební automobil, který můžete využívat i k soukromým účelům
  • Také u nás najdete: Cafeterii, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Hledáme

HW opravy PC a notebooku
serverové technologie Microsoft
znalost sítí tcp/ip
Česky - domluvit se
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 1 rok
Vzdělání

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Londýnská 51/2, Liberec 11