Frontend / backend vývoj v MS Azure

Naším společným motem je zvyšování efektivity výroby skrze podporu komunikace mezi lidmi a zelpšování firemní kultury. Aktuálně hledáme posilu do rozvoje vlastního cloudového řešení. Kdo jsme a co nás baví? * přinášíme světlo do výroby - dáváme zákazníkům real-time přehled o chodu výroby * víme ale, že výroba nejsou jen stroje a čísla, jde především o lidi * baví nás kontakt se zákazníkem, nechceme jen dodat a zmizet * práce z domu nám nedělá problém, ale občas se rádi potkáme všichni s

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Koho aktuálně hledáme?

  • vývojáře na plný úvazek - frontend i backend
  • týmového hráče se schopností mluvit i poslouchat
  • někoho, kdo již posbíral nějaké programátorské zkušenosti a chce je využívat na vlastním řešení a sdílet ostatním lidem v týmu
  • home office? Žádný problém

Co děláme?

  • máme vlastní cloudové řešení pro monitoring výroby
  • náš vývoj pokrývá hardware, backend i frontend
  • zákazníkům nasloucháme, ale jednorázové projekty neděláme
  • vše směřujeme do jednotné služby přizpůsobené různým typům uživatelů

Co k tomu používáme?

  • .Net Framework i Core, C#, SQL, Typescript, React
  • spoustu služeb v Azure - ServiceBus, ComsmosDb, serverless, NoSql, ...
  • PowerBi, Machine Learning
  • agilní vývoj, continuous delivery a hlavně vlastní hlavu

Jak to vypadá? Malá ukázka místo spousty slov:

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer React developer

Základní dovednosti

.Net Javascript html SOLID architekutra

Výhodou

Azure git react SQL NoSql

Softskills

schopnost poslouchat i mluvit pečlivost spolehlivost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Kolín