SW Tester - automatizované testování pro automotive

HPP
Randstad.cz Praha 80 000 Kč / měsíc
Máte zkušenost s automatizovaným testováním či vývojem embedded SW? Zajímá Vás elektronika, mechanika a jak to funguje v automobilech? Máte zájem pracovat se zajímavými technologiemi - ECU jednotky vozidla, debuggery či osciloskop? Pak je tato nabídka určena právě Vám!!! Pro našeho klienta, stabilní vývojářskou společnost, hledáme SW testery se znalostí automatizovaného testování a vývojem embedded SW, který bude pracovat na testování bezpečnostního systému v automobilu.

Co budete dělat?

  • analýza požadavků z pohledu funkčnosti SW
  • návrhy testovacích scénářů, příprava test casů
  • psaní automatických testů v UML prostředí
  • provádět testování SW na simulátorech HIL s použitím automotive nástrojů CAN, Vector CANoe, atd.
  • analyzovat výsledky testů
  • hledat chyby v systémech a navrhovat jiná řešení
  • komunikovat s kolegy v rámci týmu i s klientem

Jaké jsou u nás benefity?

  • práci na zajímavých projektech pro významné automobilky, které mají reálné využití v praxi
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • moderní zázemí, coffee & lounge
  • 5 týdnů dovolené + sickdays
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování, penzijní pojištění, multisport karta, jazykové kurzy, bezúročné půjčky, atd.

Proč si vybrat tuto nabídku?

Nový projekt, nový "testerský" tým

Hledáme

automatizované testování
embedded vývoj
Python
VBScript
SIL
HIL
SVN
ClearCase
zájem o automobily
elektroniku
Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 1 rok
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

Angličtina

Nabízíme

  • Plat
    40 000 - 80 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha