SAP Specialista

Jsme DB Schenker – světový poskytovatel integrované logistiky a spedičních služeb. Jsme firma mnoha tváří, možností a výzev! Na pobočce ve STRANČICÍCH jsme profíci v oblasti skladové i reverzní logistiky. Pro našeho významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky spojujeme celý svět, a tak nás každý den čeká pořádný kus práce. Jsme ale tým profesionálů, kteří ví, umí, a hlavně chtějí něco dokázat! ...a protože expandujeme, rozšiřujeme tým o SAP specialistu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

• Udržovat SAP systém v dobré kondici
• Vytváření etiket v ZPL jazyce
• Identifikace potenciálu k dalšímu zlepšení a rozvoji nových procesů/řešení v prostředí SAP
• Testování nových funkcí systému a práce na zajímavých, i tajných, projektech od zadání až po finální implementaci
• Každodenní komunikace s kolegy z provozu, ale také se zákazníkem
• Být stále v obraze a nebát se být součástí chodu provozu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

• Bezva tým kolegů a práci k nakousnutí
• Pomůžeme Vám růst – osobnostně i profesně
• Samozřejmostí jsou stravenky v hodnotě 100Kč
• Příspěvek na dopravu
• Týden dovolené navíc, 2 dny sick day
• Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie)
• A je toho mnohem víc…

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Všechromy 65, Strančice