Hledá se parťák na backend! 70 - 130 000 Kč

Zdravíme tě z Cleevia! Jsme 50 členný tým profíků, který společně vytváří uživatelsky přívětivé a businessově fungující mobilní i webové aplikace. Skoro každý má u nás za sebou aspoň 3 roky vývoje, a tak u nás nenarazíš na hromadu nezkušených vývojářů nebo projekťáků. Zakládáme si na tom, aby naše architektura, stack a odvedená práce byla vždy v nejvyšší kvalitě. Líbí? Tak čti dál!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Do 8členného týmu backend vývoje hledáme dalšího parťáka, který už má v backend vývoji něco za sebou. Potřebujeme tě hlavně na pomoc s revolučním projektem o 17 lidech s microservice architekturou. Sáhneš si ale i na naše interní projekty a klientský vývoj. Ale ne jen tak ledajaký! Spolupracovat budeš s velikány jako Deloitte nebo GoPay, ale i s raketovými startupy z US a DE.

Bez čeho to u nás nepůjde aneb co bys měl umět:

  • Perfektně se vyznáš alespoň v Java 8 (aktuálně stavíme na Java 11 LTS),
  • máš zkušenosti s prací v ORM, ideálně Hibernate,
  • SQL a Git ovládáš i v polospánku,
  • a bez problému používáš alespoň jeden framework (my jedeme na Spring Boot) a design patterns.
  • Další plusové body aneb za co tě budeme milovat: ❤️
  • Vyznáš se v technologiích jako RabbitMQ, Redis, ElasticSearch či Docker nebo se je chceš naučit,
  • nebojíš se vyhrnout si rukávy na práci s Linuxem,
  • už ses někdy potkal s REST API,
  • a ovládáš základy HTML, CSS a JS.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer Architekt

Základní dovednosti

Java Spring boot ORM Hibernate SQL Git REST API Design patterns

Výhodou

ElasticSearch RabbitMQ Redis Linux MySQL GitLabCI

Softskills

Team player Client-oriented Punctual

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Dobrou práci dokážeme ocenit. Co ti za to všechno nabídneme?

  • Práci na full-time na HPP nebo IČO - dle tvých preferencí
  • Odměnu 70 000 Kč - 130 000 Kč / měsíc na základě zkušeností
  • Možnost pracovat z domova (obvykle 2-3 dny týdně, v aktuální situaci máme home office nonstop)
  • Zázemí útulných kanceláří v Praze a Brně
  • Postaráme se o tvůj další růst - rádi ti zaplatíme vzdělávací kurzy a školení
  • Ve volném čase (a až to situace a opatření dovolí) oceníš i firemní příspěvek na sport nebo kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu - máme pochopení pro ranní ptáčata i noční sovy
  • Občerstvení v kanceláři i skvělé kafe, aby ti tasky šly hezky od ruky ☕
  • Skvělé teambuildingy (třeba na chatě s bazénem a bečkou piva) a další týmové akce
  • A hlavně skvělou partu kolegů a práci, co tě bude bavit! ✨

Proč si vybrat tuto nabídku

Každý z týmu má velký vliv na to, co a jak děláme a ovlivňuje další růst firmy. I proto, si naše nové kolegy důkladně vybíráme a přijímáme jen ty nejlepší. Zároveň neustále investujeme do našeho vzdělávání - lekce angličtiny, workshopy, konference, ...

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno