Software Developer C++

Chtěli byste pracovat ve společnosti kde budete mít možnost významně přispět k novým vědeckým objevům? Přidejte se k high-tech výrobní společnosti se silným zaměřením na výzkum a vývoj v Brně, která navrhuje a vyrábí jedinečné vědecké přístroje pro vědce z celého světa.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Budete se věnovat:

  • vývoji a implementaci softwaru v C++ na Windows platformě pro server řídící sofistikované přístroje
  • ověřování funkčnosti přímo u hardwaru
  • budete mít kompletní odpovědnost za strukturu i kvalitu kódu
  • spolupráci s kolegy (vývojáři, aplikační specialisté, systémoví inženýři) v Brně i v dalších zemích

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

C developer

Základní dovednosti

c++

Výhodou

STL Boost C# Com

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • práci v mezinárodní high-tech společnosti s unikátním produktem
  • přátelskou a otevřenou firemní kulturou
  • flexibilní pracovní dobou
  • 5 týdny dovolené + 3 sick days ročně
  • ročním bonusem, příspěvkem na penzijní pojištění a mobilním tarifem pro osobní účely za přátelské ceny
  • Multisport kartou zdarma
  • profesním rozvojem včetně výuky angličtiny zdarma
  • moderním pracovním prostředím s jógou, masážemi a fyzioterapií přímo v budově

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno