Account Manager - SW řešení, Pharma segment

Žijete obchodem a zajímá vás oblast IT? Je pro vás důležité jméno firmy a reference, na kterých můžete stavět? Pojďme se sejít. Určitě si budeme mít oboustranně co nabídnout. Do naší specializované divize zaměřené na vývoj SW řešení pro farmacii hledáme novou posilu do obchodního týmu.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co vás v nabízené pozici čeká?

  • Stavíme na 2 pilířích - akvizici a kvalitní péči o klienty
  • v akvizici budete mít podporu nejen v marketingových kampaních, ale i ve zkušeném šéfovi @Jiri Stránský, který se ve Pharma obchodu pohybuje více než 20 let, primárně však budete portfólio zákazníků stavět díky svým akvizičním aktivitám
  • nejen při rozvoji vztahů se stávajícími zákazníky vám dokážeme poskytnout kvalitní zázemí díky našemu realizačnímu týmu
  • za vámi ale půjde identifikace potřeb zákazníků
  • a také pravidelná komunikace s klienty, příprava podkladů a obchodních prezentací
  • budete mít příležitost zapojit se do tvorba našich kampaní
  • k dispozici budete mít vlastní Sprinx CRM

Co od vás očekáváme?

  • máte tah na branku a dokážete obchodní případy posouvat ke zdárnému konci
  • máte výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • záleží vám na kvalitě a péči o svěřené portfolio zákazníků
  • neobejdete se bez výborné znalosti češtiny a komunikativní úrovni angličtiny
  • umíte naslouchat - nejen klientům...
  • zakládáte si na svém vystupování, spolehlivosti a vyhovuje vám prostor pro samostatnost v práci
  • zkušenost s přímým prodejem SW řešení výhodou
  • přehled o farmaceutickém trhu v ČR výhodou
  • máte chuť se stále učit

Co nabízíme?

  • kvalitní zázemí české IT firmy, která si dokázala udržet dobré jméno na trhu již přes 25 let
  • s tím souvisí i reference, na kterých můžete stavět při akvizici budoucích klientů
  • spolupráci se zkušeným a sehraným realizačním týmem
  • nástup možný ihned (HPP nebo IČ)
  • širokou nabídku benefitů (pátý týden volna navíc, podporu vašeho vzdělávání a rozvoje, e-stravenky, Mulisportka, aj.)
  • rádi se budeme potkávat v kancelářích v příjemném prostředí branického pivovaru, kde máte možnost parkování zdarma, ale chápeme že občas budete preferovat HO - je to o vzájemné dohodě

Naše kanceláře najdete na adrese: Údolní 212/1, Praha 4 - Braník.

Rádi s vámi probereme víc např. při kávě u nás. Stačí nám poslat zprávu a připojit k tomu pár motivačních řádků o sobě a napsat kontakt, na kterém vás můžeme zastihnout. Dalším krokem pak bude nejdřív online schůzka, kde si o sobě povíme víc a pak osobní setkání, když se potkáme v těch hlavních očekáváních!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Account manažer IT

Softskills

Obchodní duch Komunikační schopnosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5. týden volna navíc
  • Spolupráce možná na HPP či IČ
  • Možnost pravidelného Home Office
  • Stravenky, Multisportka, občerstvení na pracovišti a samozřejmě neomezený přístup ke kávě :)
  • Jsme dog/cat/kid friendly
  • Parkování zdarma v areálu Branického pivovaru
  • Notebook, telefon, kabely, sluchátka - co budeš potřebovat
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a další vzdělávání s možností certifikací

Proč si vybrat tuto nabídku

- máme zajímavé projekty pro prestižní společnosti - najdeš u nás spoustu chytrých hlav, od kterých se můžete hodně naučit - můžeš se u nás realizovat - necháme ti pro to dostatečný prostor - věci se u nás hýbou - pokud je potřeba rozhodnutí ze strany managementu, je to otázka hodin či dnů, ne měsíců - snažíme se, aby lidi dělali to, co je baví - nemáme rádi open space

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4 - Braník
Termín nástupu 01.03.2024