FE Angular Developer

PowerFLOW, je náš vlastní produkt na kterém už nějaký ten pátek usilovně pracujeme. Pomáhá firmám převést jejich stávající agendy do elektronické podoby. Díky tomu mohou naši klienti přejít na paperless office s technologií biometrického podpisu a spravovat si workflow. A právě do týmu PowerFLLOW aktuálně hledáme šikovného kolegu, na pozici Angular Developera.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

NA ČEM BUDEŠ V NOTIXU PRACOVAT?

  • Rozvoj našeho vlastního produktu po stránce architektury a funkčností.
  • Spolupráce na dodávkách projektů ke klientům.
  • Podpora a rozvoj už dodaných projektů.
  • Podepisování dokumentů pomocí certifikátů a rozšíření o další podepisovací metody.
  • Implementace state managementu do front-end aplikací.
  • Přístupnost našich front-end aplikací a zdokonalení performance.

…..a mnoho dalšího.

CO BYS MĚL ZNÁT?

  • ES6 + TypeScript
  • Angular 13+
  • Angular CLI
  • Material Design pro Angular
  • State management pomocí NGRX knihovny
  • RESTful API principy (Swagger)
  • HTML5, CSS3 (SASS)
  • GIT, Bitbucket
  • Chuť se seznamovat s novými technologiemi.
  • Komunikativnost a koordinační vlohy.

CO SE TI BUDE HODIT?

  • NPM + NodeJS
  • NX Dev Tools
  • Znalost tvorby dynamických formulářů ve Form.io
  • BPMN.io
  • Docker, Jenkins, Linux

NA CO SE MŮŽEŠ V NOTIXU TĚŠIT?

  • Na super kolegy.
  • Na možnost částečné práce z HomeOffice (v kanceláři se rádi potkáváme alespoň 2 dny v týdnu)
  • Na možnost realizovat svoje nápady.
  • Na práci, o které rozhodně nemůžeme říct, že by to byla rutina.
  • Na nekorporátní prostředí.

A my se těšíme na TEBE!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Angular developer TypeScript developer

Jazyky

Česky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4
Termín nástupu 02.10.2023