Angular kodér (medior/senior)

Úspěšně digitalizujeme český a zahraniční sport a hledáme zkušeného kodéra, který nám pomůže posouvat a rozvíjet naše Angular aplikace. V plném proudu frčí náš vlastní projekt – platforma EOS pro (nejen) sportovní kluby. Tu už používá téměř 500 českých a zahraničních klubů ve více než 60 sportech a také nesportovní organizace. Nabízíme možnost aktivně se podílet na našem ambiciózním a úspěšném projektu.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co děláme, si můžeš přečíst na eos.cz, více o projektu ti rádi řekneme osobně nebo na callu.

Hledáme kodéra, který s námi bude pracovat na vlastním design systému a vylepšovat uživatelská prostředí našich aplikací. Budeš se podílet na tvorbě naši vlastní UI knihovny, kterou postupně rozšiřujeme a využíváme ji ve webových aplikacích i mobilní appce. Kromě toho stále vyvíjíme nové UI komponenty pro jednotlivé moduly. Budeš nám pomáhat tvořit design systém, jehož správu budeš mít na starosti a na němž budou moci ostatní vývojáři stavět.

Budeš spolupracovat s grafiky, vývojáři a dalšími členy týmu a díky tobě budou naše webové aplikace vypadat dobře ve všech moderních prohlížečích a mobilní appka bude parádní jak na iOS, tak na Androidu.

Jaké používáme technologie?

  • Angular 15
  • Ionic s Capacitorem
  • RxJS
  • TypeScript
  • nrwl nx

Znát všechny technologie je výhodou, ale pokud s nimi neumíš, máme k dispozici materiály, ze kterých se základy naučíš. Důležitější je pro nás chuť posouvat sebe i ostatní.

Tvoje znalosti Angularu a kódování

  • požadujeme alespoň základní úroveň Angularu
  • důležité jsou velmi dobré znalosti HTML a CSS (používáme Sass, css proměnné, ...)
  • snažíme se respektovat zásady component driven UI – měl/a bys alespoň z části vědět, o co jde

Dále o vývoji

  • všechny zdrojové kódy máme na GitHubu
  • pracujeme s Pull Requesty a code reviews
  • používáme TeamCity CI/CD
  • všichni jsme na Slacku
  • releasy plánujeme po 4 týdnech

Co nabízíme?

  • spolupráce na plný nebo poloviční úvazek, možnost pracovat na HPP nebo na IČO
  • práce s moderními technologiemi na projektu, který má impact
  • flexibilita – práce remote nebo u nás v kanclu v Ústí nad Orlicí nebo na střídačku
  • přátelský tým, se kterým se dá na všem domluvit
  • možnost přímo ovlivňovat směřování projektu a učit se kupu nových věcí
  • nástupní odměna 40 000 – 80 000 Kč / měsíc na základě tvé úrovně. Odměna se bude dále vyvíjet na základě toho, jak budeš aktivní a co projektu budeš přinášet

Zaujala tě nabídka? Zajímá tě o projektu víc? Napiš na jobs@eos.cz a můžeme pokecat o podrobnostech.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Angular developer Web/kodér

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Kdekoliv