SAP Konzultant (ideálně SAP Analytics Cloud nebo BPC)

Představte si firmu založenou lidmi s vášní pro SAP, kteří v ní už 25 let budují silný tým expertů. Společně pokrývají kompletní portfolio SAP produktů a služeb, které dodávají i implementují velkým českým i mezinárodním společnostem. To ale není všechno! U nás se nebojíme experimentovat, inovovat a neustále rozvíjet své dovednosti i nabízené služby. Vše v přátelském prostředí s důrazem na osobní zodpovědnost a fair play.

Úroveň
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Do týmu zabývajícího se inovativním cloudovým plánovacím a reportingovým řešením SAP Analytics Cloud hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

  • Máš business znalosti a technické zkušenosti s plánovacími nástroji od SAP případně jiných výrobců?
  • Baví tě navrhovat řešení, která zákazníkovi pomohou zefektivnit jeho každodenní fungování?
  • Máš cit pro grafiku a design a přípravu vizuálně atraktivních dashboardů, reportů a plánovacích aplikací?

Ve zkušební době je požadovaný hybrid v Praze - máme svoje ubytování hned nad kanceláří, které ti rádi poskytneme! Po zaučení je možný FULL-REMOTE. Počítáme s tebou na dlouho, forma spolupráce bude na HPP.

Můžeš se podílet na...

  • Analýze zákaznických požadavků
  • Návrhu a vývoji plánovacích aplikací šitých na míru našim zákazníkům v prostředí SAP Analytics Cloud
  • Přípravě a modelování dat
  • Účasti na zajímavých projektech u významných českých a zahraničních zákazníků

POŽADAVKY:

  • Seniorní znalost plánovacích nástrojů od SAP (ideálně SAP Analytics Cloud nebo BPC), případně jiných výrobců (IBM, Oracle, Jedox, Anaplan, Tagetik,…)
  • Základy práce s MS Excel + programování v JavaScript výhodou (ale není nutností)
  • Přátelské vystupování, komunikativnost a proaktivní přístup k řešení problémů
  • Znalost EN, případně dalšího jazyka výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

Architekt Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

SAP Analytics Cloud nebo SAP BPC Anglický jazyk

Výhodou

JavaScript MS Excel

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Notebook, mobil, auto
  • Máme pohodové prostředí a partu mladých lidí
  • Dostaneš se k velkým firemním klientům z ČR i ze zahraničí
  • Home office, možnost pracovat i během studií
  • Máme flexibilní pracovní dobu, podporujeme work/life balance
  • Bude na tobě, jak si zorganizuješ svůj čas, dovolenou, kapacitu pro projekty apod.
  • Garantujeme ti možnost kariérního růstu
  • Práce v agilním týmu
  • Budeš mít kolem sebe hodně chytrých lidí, kteří si své know-how nenechávají pro sebe, ale rádi se o něj podělí.
  • Pracujeme s nejpokročilejšími technologiemi a na běžné denní bázi používáme výrazy jako Cloud, IoT nebo digitalizace procesů
  • Možnost využití AI nástrojů

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Praha / Full-remote