iOS developer

Jsme digitální studio ByAllMeans, zabýváme se multidisciplinárním designem a vývojem appek pro klienty z Evropy i mimo ni. Na každém z našich projektů se řídíme heslem “Nestačí, aby byl produkt maximálně funkční a jednoduchý k použití, ale aby byla radost ho používat”, appka, která sice plní svůj účel, ale trapně dlouho se načítá nebo je nudná už na první pohled, není aplikace hodná dnešní doby.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho hledáme?

Vývojáře, který hledá objektivně nejlepší řešení, umí odůvodnit svá rozhodnutí a stojí si za nimi, člověka, který je pyšný na svou práci a uvědomuje si, jaký má dopad, ale hlavně kolegu, který vždy podporuje svůj tým a nebojí se si přiznat chybu.

Na tuhle pozici bohužel nehledáme juniorního vývojáře, takže bys měl minimálně splňovat toto:

  • mít základní znalost programovacích jazyků (~2+ let s jakýmkoliv jazykem)
  • mít za sebou několik projektů na iOS psaných ve Swiftu (~1+ let zkušeností s iOS a Swiftem)
  • mít znalost patternu MVVM nebo reaktivního programování
  • mít zkušenosti s REST API

Hrozně cool by ale bylo, kdybys měl zkušenosti i s tímto:

  • GraphQL
  • Testováním (Nimble / Quick / XCTest)
  • Coordinátory
  • Znalost Storyboardů a Autolayoutu
  • Dependency injection (Swinject)

Máme mezinárodní tým, a né vždy se bavíme Česky. Znalost Angličtiny je u nás nutná.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Jsme menší a mladá firma, máš tedy možnost ovlivnit všechny aspekty naší společnosti. Od značky džusu v kanceláři až po jaké zakázky si chceme vybírat a s jakými lidmi chceme spolupracovat. Nicméně máme za sebou několik projektů, všechny úspěšně dokončené a z nichž jsme dostali skvělé reference, díky kterým teď nevíme kam dřív (proto také nabíráme). Hlavně ale na každém z našich projektů najdeš svobodu, na ničem jiném než na “experience” uživatele nezáleží. Věty jako “já vím že je to hloupost, ale klient si to tak přeje” od nás nikdy neuslyšíš, jen validní argumenty.

Na závěr.

Ochutnávka našich projektů? Zde. Chtěl bys zjistit jestli jsi dobrý fit, pokusit se ustát náš humor nebo jen zkritizovat náš výběr kafe? Stav se u nás a rádi pokecáme!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Developer mobilních aplikací Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Komunardů 39, Praha 7