Správce IKT – servisní technik

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náplň práce

  • Správa, údržba a servis HW infrastruktury v rámci sítě ŘSD
  • Servisní zásahy a výjezdy v rámci středisek ŘSD v ČR
  • Servisní zásahy koncových zařízení interních zaměstnanců
  • Spolupráce na budování a správě datových center sítě ŘSD
  • Spolupráce na testování HW/SW v rámci realizovaných a připravovaných projektů
  • Komunikace a spolupráce s externími dodavateli
  • Komunikace s interním zákazníkem

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (lze nahradit praxí – min. 3 roky)
  • Znalost protokolu TCP/IP
  • Znalost prostředí MPLS, WLAN, LAN, VPN
  • Obecná znalost a zkušenosti se správou HW (servery, switche, pc/notebooky, wifi AP, tiskárny a další)
  • Detailní znalost produktů MS Windows Klient/Server – instalace a správa
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič – časté výjezdy v rámci lokalit ŘSD)
  • Trestní bezúhonnost
  • Analytické myšlení
  • Schopnost řešit problémy

Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
11. platová třída (zařazení podle vzdělání a praxe) dle NV ČR č. 300/2019 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Technik

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Stabilita státní příspěvkové organizace
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenky v hodnotě 130 Kč, bezplatná jazyková výuka, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)
  • Pružná pracovní doba, která vám umožní sladění osobního života

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 4 – Kačerov