Elektroinženýr INSTALACE a SERVIS bateriových kabinetů s možností vedení úseku

Homeoffice HPP
KEEP-IN-TOUCH s.r.o. Frýdek - Místek Navrhni si plat
Jsi ELEKTRO profesionál a lákají Tě rodící se projekty? Troufáš si na instalaci a servis nejmodernějších Li-ion baterií pro TOP zákazníky po celém světě? Hodně zvládneš na dálku, ale nárazové služební cesty (cca 4-5 dnů) bývají někdy nevyhnutelné! Používáš angličtinu pravidelně a často? Budeš tuto schopnost potřebovat při prezentacích a školeních pro klienty. Jsi zdravě ambiciózní, máš dostatečnou praxi a manažerské předpoklady? Můžeš okamžitě převzít zodpovědnost za vedení úseku instalací!

Jsi ELEKTRO profesionál a lákají Tě rodící se projekty?

Troufáš si na instalaci a servis nejmodernějších Li-ion baterií pro TOP zákazníky po celém světě? Hodně zvládneš na dálku, ale nárazové služební cesty (cca 4-5 dnů) bývají někdy nevyhnutelné!

Používáš angličtinu pravidelně a často? Budeš tuto schopnost potřebovat při prezentacích a školeních pro klienty.

Jsi zdravě ambiciózní, máš dostatečnou praxi a manažerské předpoklady? Můžeš okamžitě převzít zodpovědnost za vedení úseku instalací a servisu - záleží na Tvém potenciálu a odhodlání!

Očekáváme energickou a komunikativní osobnost, která se nezalekne výzev a ocení zaručenou perspektivu a stabilitu!

Dáme šanci i šikovným absolventům, rádi vše individuálně probereme, tak se neváhej ozvat!

OBLAST TVÉ KOMPETENCE A NÁPLŇ PRÁCE?

  • Instalace a servis sestav Li-ion baterií
  • Školení u klíčových zákazníků, zajištění servisu
  • Podíl na tvorbě a aktualizacích technické dokumentace
  • Aktivní spolupráce s vývojovým oddělením

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • Vzdělání v oboru elektro, informatika či příbuzném
  • Praxe velmi vítána, ale není podmínkou, pokud jsi absolvent či na začátku profesní kariéry, umožníme Ti rychlý růst! Důležitý skutečný zájem o obor a ochota na sobě pracovat!
  • Pokud máš již zkušenost s instalacemi a servisem elektro zařízení, bude to pro Tebe výhoda
  • Neobejdeš se bez výborné znalosti angličtiny
  • Samostatnost i práci v týmu
  • Flexibilitu a ochotu nárazově cestovat dle potřeby zákazníka
  • Komunikační a prezentační dovednosti

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s produktem s obrovskou budoucností
  • Šanci se podílet na vývoji žádaných produktů a technologií blízké budoucnosti, osobnostní růst
  • Bohatou řadu benefitů ( dovolená navíc, propracovaný vzdělávací systém, Multisport karta, penzijní připojištění, lázeňské rekondiční pobyty, firemní akce, bonusy a odměny, diety a kapesné na služebních cestách )

Co je potřeba

technika
elektro
elektronika
IT
HW

Softskills

týmový hráč
komunikace
spolehlivost
flexibilita
decision maker
  • Úroveň
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Frýdek - Místek