IT Administrator

Vítej v Geetoo, místě, kde se staneš skutečným technologickým expertem, nejen posouvačem ticketů! Jsi fanatik do moderních technologií, který veškerý volný čas tráví laděním hardwaru? Baví Tě řešení IT výzev všeho druhu a už máš dost toho monotónního posouvání ticketů zleva doprava, přidej se k nám. Čeká Tě parta podobně smýšlejících machrů, práce s technologickými novinkami a zajímaví klienti od předních e-shopů po bankovní domy. Nakopni svou tech kariéru u předních multicloud expertů.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co Tě na pozici čeká?

  • Zajišťování bezproblémového fungování a dohledu nad IT infrastrukturou služeb
  • Technická podpora: troubleshooting, řešení ticketů, komunikace se zákazníky a partnery. Budeš mít možnost ukázat své dovednosti při řešení náročných problémů.
  • Vytváření odborných článků a manuálů pro Knowledge Base. Svoji expertízu můžeš sdílet na LinkedIn nebo rovnou na Tech konferencích.
  • Spolupráce na projektech: zodpovědnost za svěřené části projektu (interní i pro zákazníky).
  • Spolupráce s dalšími týmy: Pre-sales, Marketing, Sales…

Vzdělávání

  • On-boarding: Ponoříš se do našeho světa. Zjistíš do detailu, čím se zabýváme apod. Tím však rozvoj nekončí! Vždy budeš mít po ruce zkušeného parťáka, který rád poradí i po zaškolení.
  • Kariérní růst: Podpoříme v rozvoji, touto pozicí tvoje cesta teprve začíná.
  • Vzdělávací prostor: Máš možnost se neustále učit a rozvíjet své dovednosti během pracovní doby.
  • Certifikace a školení: Podporujeme získání potřebných certifikací a hradíme školení, která ti pomohou prohloubit tvou expertízu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

MS admin Unix/Linux admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Finanční a zdravotní benefity
  • Roční budget na Bolt
  • Referral program
  • HW + Firemní tarif pro Tebe i rodinu
  • Budget na learning a volnočasové aktivity
  • Home Office
  • Volitelné kurzy ENG s Amíkem jak poleno
  • Občerstvení v kuchyňce

Proč si vybrat tuto nabídku

Naučíme tě: • VMware, Kubernetes, Veeam, S3, SQL, Elasticsearch, InfluxDB, Grafana, Terraform, Git, CI/CD RabbitMQ, Redis. • Seznámíš se: Python (FastAPI, Django, Pandas), Powershell a webové technologie (HTML, CSS, JavaScript, WordPress).

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště RCO Jeremenkova 40b, Olomouc