IT technik

Remote HPP
ALTEL Czech s.r.o. Plzeň Navrhni si plat
Společnost ALTEL CZECH s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Alcatel-Lucent . V oblasti komunikací jsme na trhu již od roku 2006. Nabízíme pro své zákazníky řešení pokrývající kompletní pokrytí potřeb v informačních a telekomunikačních technologiích . Cílem naší společnosti je efektivně propojit své významné zákazníky se světem informačních technologií .

Pracovní náplň:

• Instalace, konfigurace a správa IP PBX dle požadavku zákazníka a jejich aplikačních nadstaveb.

• Instalace, konfigurace a správa systému pro tarifikaci, zobrazení alarmů a konfiguraci IP PBX.

• Instalace call serveru s OS Linux pro IP PBX.

• Instalace serveru s Windows 20xx pro administrativní aplikaci pro IP PBX.

• Instalace , konfigurace a dohled na provozem datové sítě s technologii MikroTik pro IP PBX .

• Instalace a konfigurace LAN prvku pro hlasové sítě s IP PBX .

• Řešení požadavků klientů , lokálně i u klienta nebo vzdáleně.

• Vytváření architektury telekomunikační sítě klienta s koherencí na jeho aplikace

• Pravidelné servisní návštěvy u klientů

Požadavky:

• Min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou

• Velmi dobrou znalost MS Office a systému Windows

• Znalost systému Linux

• Základní znalost IP a LAN problematiky

• Angličtinu na technické úrovni pasivní

• Řidičský průkaz skupiny B

Co je výhodou:

• Vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického směru

• Praxe v oblasti informačních a telekomunikačních technologií

• Znalost technologii společnosti Alcatel -Lucent a Mikrotik

• Znalost LAN/WAN problematiky

Co je potřeba

VoIP PBX
LAN/WAN
Windows 20xx
Mikrotik
Linux

Výhodou

Orientace ve světě IP a VoIP

Softskills

ALCATEL-LUCENT
Mikrotik
  • Úroveň
    Junior
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

    Smysluplnou práci v malém kolektivu .

    Zakázky pro velké významné zákazníky.

    U nás je prioritou odbornost našich lidí.

    Zvyšování odborné kvalifikace se zakončením mezinárodně uznávaných certifikací.

    Příspěvek na dovolenou

    Příspěvek na stravování

    Mobil a notebook je samozřejmostí .

Proč si vybrat tuto nabídku?

My o investování do lidí nemluvíme, my to děláme.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Plzeň
  • Termín pro odpověď do
    14.03.2022
  • Termín nástupu
    01.04.2022