HW technical leader

HW technical leader I Zlín/Olomouc I HPP I 3 dny onsite

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Vedení vývoje elektroniky a konstrukce produktů od počátečního návrhu až po výrobu a uvedení na trh.
  • Zajištění produktového životního cyklu a splnění normativních požadavků a standardů.
  • Monitorování a řízení výroby produktů, zajištění výrobního procesu malosériové výroby.
  • Koordinace komunikace se zákazníkem, reportování a řešení případných reklamací a servisu.
  • Zabezpečení certifikace produktů, funkční testování, testování spolehlivosti a servisovatelnosti.
  • Údržba roadmapy produktu a plánování návaznosti aktivit.
  • Spolupráce s týmem vývoje software, integrace HW a SW.
  • Zajištění návrhu PCB, layoutu a konstrukce včetně krabiček.
  • Vybírání a spolupráce s dodavateli, jejich návaznost na vývoj a výrobu.
  • Příprava a údržba dokumentace (vývojové, výrobní a produktové).

POŽADAVKY:

  • Vzdělání v oboru vývoje elektroniky.
  • Zkušenosti s vývojem elektroniky a konstrukce elektroniky.
  • Schopnost zajistit návrh PCB a konstrukci včetně krabiček.
  • Znalost procesu výroby elektroniky a zkušenosti s malosériovou výrobou.
  • Znalost požadavků na certifikace produktů a schopnost plánovat a řídit funkční testy, testy spolehlivosti a servisovatelnosti, znalost FMEA procesů.
  • Analytické a komunikační schopnosti pro efektivní komunikaci se zákazníky a týmem.
  • Schopnost plánovat, koordinovat a udržovat roadmapu produktu.
  • Zkušenosti s tvorbou a údržbou dokumentace vývojové, výrobní a produktové.
  • Angličtina B2.

Co se hodí?

  • Zkušenosti nebo přehled ve vývoji software.
  • Znalost produktového a projektového managementu.
  • Zkušenosti s program managementem.

Finance jsou o jednání, řekni si kolik by bylo pro tebe zajímavé?

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Technik

Základní dovednosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Zlín / Olomouc