Java Architekta /Senior Java Developer

Hledáme Java Architekta nebo Seniorního Java Developera do týmu našeho klienta, který patří mezi top bankovní instituce. Budete součástí týmu AMS pod vedením Branislava Beneše. Oddělení AMS: ARBES AMS představuje ucelené softwarové řešení, které kompletně pokrývá potřeby správy aktiv investičního bankovnictví i správy fondů a je novou kvalitou podpory pro oblast kapitálových trhů. Systém poskytuje flexibilní varianty řešení dle potřeb společností různorodého typu byznysu.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co Vás bude v této roli čekat?

  • Pracovat na vývoji a rozvoji základních komponent pro naše SW řešení v oblasti investičního bankovnictví.
  • Pomáhat ostatním členům týmu v zapracování nových myšlenek a přístupů, které jsou spojeny s cloudem.
  • Řešit integrační úlohy pro bezproblémový přechod našich zákazníků na cloudové řešení.
  • Řešení problémů, na které je i spring krátký.
  • Konzultace pro ostatní Java vývojáře, pomocná ruka u řešení problémů zákaznických projektů.
  • Konzultace k architektuře, možnosti zlepšení tech stack, řešení security problémů.
  • Implementace podpůrných nástrojů, podpora CI/CD a postupný přechod k DEVOPS, dokumentace.
  • Podílet se na vývoji DevOps pipeline a vytváření základních obslužných definic v terraform.

Jak by měl vypadat Váš profesní profil?

  • Java – SpringBoot, Hibernate, OpenJDK
  • Keycloak/OIDC/oauth2 integrace
  • Enterprise Architect, Jira, Confluence
  • Swagger, Katalon/Insomnia
  • Kubernetes, Docker, HashiCorp Vault/Consul
  • MySQL/Percona XtraDB, Apache Cassandra, Apache Kafka

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

  • Alokace: Fulltime (100 %)
  • Způsob spolupráce: IČO i HPP
  • Předpokládaný start: ASAP
  • Dlouhodobá spolupráce
  • HO až 3 dny v týdnu
  • Lokalita: Praha 5 – naproti OC Smíchov

A co můžete získat?

U HPP:

  • Benefity – Cafeterie 25 000 Kč (cafeterie, penzijní připojištění, multisport).
  • Kvartální bonus nad rámec ohodnocení – zakládá se na utilizaci přiděleného projektu.
  • Elektronické stravenky v hodnotě 180 Kč.
  • Externí školení
  • Až 30 dnů volna.

HPP/IČO

    • Flexibilní pracovní doba (core 9-15h), HO 3 dny/týdně a dále dle dohody.
    • Pohodové a neformální fungování, ale není tu ani úplně punk, jsme stabilní a preferovaní hráči na finančním a bankovním trhu.
    • Profesní růst.
    • Relax zóna (šipky, fotbálek, masážní křeslo), každé úterý čerstvé ovoce.
    • Týmové akce, společné sportovní akce.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java – SpringBoot Hibernate OpenJDK Keycloak/OIDC/oauth2 integrace Enterprise Architect Jira Confluence Swagger Katalon/Insomnia Kubernetes Docker HashiCorp Vault/Consul MySQL/Percona XtraDB A

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Proč si vybrat tuto nabídku

S našimi IT odborníky udržujeme dlouhodobé partnerství a tím si s nimi budujeme úzký pracovní vztah, který vede k vysoce kvalitní spolupráci. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce i vztahů i na straně klienta.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 5