Java Developer

Práce v dilčím týmu, který vyvíjí interní back-end a webové grafické rozhraní pro správu referenčních dat Prisma (RDS - Reference Data Service).

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Systém běží na operačním systému Linux (RedHat) a využívá distribuované a paralerní zpracování funkce vysoké dostupnosti. Hlavní komponenta RDS je napsaná jazyce Java a běží na systému JBoss vyloženém do prostředí Linux. Tato komponenta používá Spring, ActiveMQ, Hibernate a MySQL. Systém RDS obsahuje také několik mikroslužeb založených na protokolu REST a samostatných aplikací napasanýc v jazyce Java.

Tyto služby využívají následující technologie: Spring Boot, Hibernate, MySQL, OpenAI a Apache Tomcat. Pro pomocné skriptování se používají jazyky Python a Bash.

NÁPLN PRÁCE:

  • Vyvíjet, testovat, udržovat/podporovat a vylepšovat software Prisma RDS
  • Aktivně spolupracovat se členy týmu, obchodními analytiky a dalšími zainteresovanými stranami
  • V případě potřeby podporovat tým technické údržby
  • Řídit vlastní projektové priority, termíny a výstupy

DOVEDNOSTI:

  • Dobré znalosti programování v jazyce Java
  • Zkušenosti s prací s relačními databázemi SQL
  • Zkušenosti s vývojem a skriptováním v prostředí Unix/Linux
  • Znalost datového modelování a distribuovaných systémů (komunikace)
  • Znalost systémů pro správu kódu (např. Git)
  • Kritické myšlení, schopnost identifikovat problémy a navrhovat jejich řešen, týmová práce, proaktivita
  • Ochota učit se
  • Angličtina na komunikativní úrovn

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Remote