Programátor Junior

NOVÝ START, personální agentura s.r.o. logo

Baví Vás programování, chcete se v něm stále rozvíjet a pracovat na zajímavých projektech? Pokud máte zkušenosti s OOP, programujete v Java, Javascript, Delphi nebo C++, tak je to značka ideál. Angličtina pro technickou dokumentaci je podmínkou, znalost dalších programovacích jazyků pak velkou výhodou.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

CO BUDETE DĚLAT?

  • Spolupracovat na vývoji aplikací v oblasti průmyslu
  • Podílet se na analýzách požadavků a problémů zákazníků
  • Občas služebně cestovat za zákazníky
  • Zdokonalovat se v moderních technikách programování

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java Javascript Delphi c++ AJ OOP

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Práci v dynamické společnosti
  • Velkou příležitost rozvíjet se a růst!
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební notebook
  • Přátelský kolektiv a fajn atmosféru na pracovišti
  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Dovolenou navíc + sick days
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: region Třebíč

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Třebíč
Termín nástupu 01.11.2022