Java Developer

Zdravíme z Ostravy, města možností a úspěšných startupů a jedním z nich jsme i my.

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Kdo jsme?

Je nás už cca 60. Jsme ostravské vývojářské studio, jehož ambice sahají daleko za hranice okresu, kraje i republiky. Mezi naše klienty patří rozjeté startupy i velké nadnárodní firmy. Protože i majitelé Rakeťáků stále aktivně programují, problémům vývojářů dobře rozumí. Zakládáme si na otevřené komunikaci a přátelském přístupu, na nic si nehrajeme a máme velké plány.

Jak fungujeme?

Pracujeme agilně v menších scrumových týmech a právě do jednoho z nich nyní hledáme nového parťáka, který se nebojí ponořit do práce a má chuť se posouvat a učit.

Co je od tebe potřeba?

  1. Zkušenosti s vývojem backendu v Javě Spring Bootu
  2. Znalost buildovacích systémů jako je Gradel nebo Maven
  3. Přehled v NoSQL databázích jako je MongoDB a Redis
  4. Ochota učit se nové technologie a zdokonalovat své znalosti.

 Co ti nabídneme na oplátku?

  1. Vyhovuje ti víc HPP nebo IČO? U nás si můžeš vybrat typ spolupráce.
  2. Je jen na tobě, jestli budeš pracovat z kanceláře v centru Ostravy nebo spíše z pohodlí domova. Home office je u nás normální, rádi tě ale sem tam uvidíme.
  3. Odměnu přizpůsobíme tvým zkušenostem. Počítat můžeš se 40-100 tisíci a s ročními prémiemi k tomu.
  4. Nečeká tě žádné od 9 do 5. Máme flexibilní pracovní dobu a nebojíme se ji použít!
  5. Odpočívat je třeba. Dostaneš 4 týdny dovolené a 4 sick days pro případ, že ti někdy nebude hej.
  6. Podpoříme tvoje další vzdělávání a rozvoj.
  7. Vybavení pro práci dle tvého výběru.
  8. Jsi inovátor a chtěl bys mít svůj startup? Pomůžeme ti. Nebo se můžeš zapojit do jednoho z našich startupů a třeba na něm získat i podíl.
  9. A kromě toho všeho ti určitě udělá radost i spousta vychytávek přímo v kanclu. Tak třeba: Xbox, firemní 3D tiskárna, HW dílna, výborné svačinky a káva, rozpálený gril… a hlavně parta lidí, se kterou je prostě radost pracovat!

Co je potřeba udělat, aby tvá rakeťácká hvězda začala stoupat vzhůru? Pošli nám své CV (hello@prorocketeers.com) nebo se s námi spoj přes www.prorocketeers.com s kontaktními údaji a očekávej pozvání k nám na kávu a nebo si domluvíme online call z pohodlí domova.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Čas na inovace, Čas na vlastní projekt, Finanční bonusy, Herní zóna, Homeoffice, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Parkoviště, Pružná pracovní doba, Přátelské prostředí, Relaxační zóna, Sick days, Skvělý tým profesionálů, Stabilní firma, Teambuilding, Výhodný mobilní tarif , Vzdělávací kurzy

Informace o pozici

Mzda 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava