Java developer

Hledáme vývojáře zaměřeného na Javu! Pokud Vás láká zajímavý projekt u jednoho z našich předních klientů v bankovním sektoru, tak se neváhejte přihlásit. Rádi si s Vámi zavoláme a probereme detaily možné spolupráce.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
75 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Vaše role

  • budete se podílet jak na návrhu nových, tak zlepšování stávajících aplikací
  • budete zodpovídat za různé části aplikace od struktury až po použité technologie
  • Váš názor a zkušenosti budou mít velký vliv na podobu i funkčnost aplikace
  • implementace SW řešení dle byznys zadání

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer Java developer

Základní dovednosti

Java Spring jUnit SQL ORM

Výhodou

React REST SOAP Kafka Elasticsearch Oracle DB Docker Openshift Enterprise Architect Bootstrap

Softskills

Analytické uvažování Logické uvažování

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • podpora pro vzdělávání ve formě 12 dnů placeného studijního volna ročně a hrazené certifikační zkoušky
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • firemní telefon s tarifem
  • firemní notebook
  • příspěvek na elektroniku
  • moderní kanceláře v centru Prahy
  • roční finanční bonus
  • teambuildingy a sportovní akce (hory, voda, lasergame)

Proč si vybrat tuto nabídku

- individuální přístup ke každému zaměstnanci (výhoda menší společnosti) - kreativní práci plnou výzev - skvělou příležitost pro osobní i profesní růst

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 75 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 10.06.2024