Android Developer

Pokud vás baví vyvíjet mobilní a webové aplikace a chcete spolu s námi měnit cestování v zážitek, nastupte do VLAKU, který dává smysl a vydejte se s námi na DRÁHU.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • vývoj aplikace pro stevardy v jazyce Kotlin s použitím Jetpack Compose
  • práce na podpůrných projketech v jazycích Kotlin a Java
  • možnost pracovat v různých technologiích (Next.js, Expo, React)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Kotlin developer Developer mobilních aplikací

Základní dovednosti

nativní vývoj pro Android v jazyce Kotlin (případně v jazyce Java) Git ORM Room Retrofit JetPack ReactiveX DI coroutines MVVM architektura

Softskills

chuť učit se nové věci

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • výkon práce s moderními technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, Multisport kartu, Cafetérii, slevy na všechny produkty holdingu)
  • pracoviště v centru Brna

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno