Android Developer

Skvělá příležitost v české společnosti se světovým dosahem.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme mladá, původně startupová společnost. Sídlíme v Praze - Hájích. Máme velmi přátelskou, neformální atmosféru. Rádi se potkáváme, 4 dny v týdnu v kanceláři, v pátek máme Home Office.

Vyvíjíme kompletní škálovatelnou platformu pro internetovou TV. Našim zákazníkům dodáváme řešení na klíč. A protože stále rosteme a dynamicky se rozvíjíme, hledáme právě te​ď do týmu zapáleného Android developera.

Budete pracovat na rozvoji streamovacích aplikací, nasazovat nejnovější frameworky a technologie a spolupracovat s dalšími vývojáři a projekt manažery.

Očekáváme znalost Android, Kotlin nebo Java, orientace v REST API a GIT, a také znalost angličtiny.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Developer mobilních aplikací Kotlin developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 45 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Praha