PHP developer

Jsme parta vývojářů, která pod značkou KOALA42 staví řešení na míru svým klientům (mob/web apps, UI/UX desing, ERP systémy). A protože jsme nedávno posílili náš sales tým, hrnou se nám nové projekty, o které se můžeš třeba ty postarat.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

V pražských Holešovicích a zlínském SVITu vyvíjíme webové a mobilní aplikace pro start-upy i velké klienty. Jsme mladý tým, je nás dohromady okolo 25 a momentálně bychom rádi doplnili náš BE tým. Pokud jsi studentem IT oboru nebo zapálený vývojář, čti dál a zjisti, jestli ti sedne naše firemní kultura a technický stack.

Stack máme postavený převážně na JavaScriptu (frontend – React.js, Angular, Vue, na backendu hlavně Node.js, Postgres, Kubernetes), ale občas se u nás objeví i nějaký ten PHP projekt na který právě hledáme tebe.

Co budeš mít jako náš PHP vývojář na starosti:

  • Vývoj backendových řešení v PHP

Ideálně máš ve výbavě:

  • PHP (Laravel / Nette / Symfony)
  • objektově orientované programování
  • Git
  • zkušenost s nějakou relační databází
  • samostatnost, důslednost, komunikativnost

Dál by tě mohlo zajímat:

  • Používáme Kubernetes, Docker, CI/CD pipelines
  • Hradíme vzdělávací kurzy na Udemy, Lynda atd.

Co se týče praktických záležitostí, nabízíme:

  • HPP nebo práci na IČO
  • Precizně odladěný agilní vývoj
  • Cutting-edge technologie
  • Home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bezedné hrnky kávy
  • Otevřenost novým technologiím
  • Multisport kartu
  • členství v CS:GO týmu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior

Pozice

Základní dovednosti

PHP JavaScript Node.js Git

Výhodou

Kubernetes Docker CI/CD

Softskills

samostatnost komunikativnost spolehlivost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Technické zázemí
  • Kvalitní káva a občerstvení
  • Multisport karta (pro všechny typy úvazku)
  • Přístup k 3D tiskárně (Zlín)
  • Možnost zapojit se do různých projektů
  • Podpora rovnováhy mezi pracovním a osobním životem
  • Chill zone s PS, odreagování se u CS:GO nebo laser game
  • Přátelský přístup, dobrá atmosféra a šéfové

To jsme my.

Proč si vybrat tuto nabídku

Na nic si nehrajeme, co si domluvíme na začátku, to platí. Zároveň ale průběžně reagujeme na individuální požadavky a v rámci možností tomu uzpůsobujeme nastavenou spolupráci. Jsme otevřeni dialogu ohledně individuálních požadavků - pokud dávají oboustranně smysl, rádi vyhovíme.

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 150 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha, Zlín