C++ && Python Programátor

Přidejte se k týmu, ve kterém tvoříme služby Seznamu, které používají stovky tisíc lidí denně.

Úroveň
  • Medior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co budete dělat:

  • Programovat v C++ a Pythonu 3
  • Psát efektivní SQL dotazy a navrhovat tabulky
  • Používat Docker, Kubernetes, Gitlab a další nástroje

Co očekáváme:

  • Praktickou zkušenost s projekty pro reálné uživatele
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v IT (minimálně bakalářské)
  • Zkušenost s návrhem aplikací
  • Zájem o moderní nástroje a technologie

Technologie, se kterými pracujeme:

  • Programování: C++ 11-20 a Python 3 na Linuxu
  • Nástroje a platformy: Docker, Kubernetes, Gitlab CI, ArgoCD
  • Databáze: MySQL, Galera Cluster, Vitess, Elasticsearch
  • Monitorování: Kibana, Prometheus, OpsGenie
  • Verzování: Git

Jak vypadá vývoj u nás:

  • Backend Zboží je převážně v Pythonu, část v C++
  • Pracujeme v malých týmech (3-5 lidí) v Praze a Brně
  • Používáme Scrum metodiku ve dvoutýdenních iteracích
  • Naše produkční kódy procházejí code review a automatickými testy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Python developer C developer

Základní dovednosti

c++ Python SQL

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co vám nabízíme:

  • Inovativní prostředí: Prostor pro realizaci a otevřenost inovacím
  • Profesní růst: Možnost rozvoje a kariérního postupu v rámci firmy
  • Podporující tým (ano, víme že to je klišé)
  • Neformální atmosféru: Přátelské prostředí, kde si všichni tykáme a pomáháme si
  • Na pracovní stanici OS dle vlastního výběru
  • Pet Friendly Office
  • Neformální prostředí
  • Stravenkový paušál
  • Volno navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fit díky Multisportce
  • Podporujeme rodiny
  • Technika na přání
  • Cafeterie
  • Interní vzdělávání

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha