SAP Konzultant

Quanta Human Resources CZ s.r.o. logo

Jsme původně italská rodinná personální společnost s více než dvacetiletou historií a pobočkami v USA, Brazílii, Itálii, Rumunsku, České republice a Švýcarsku. Zaměřujeme se především na letecký a automobilový průmysl, petrochemii a IT. Naší zásadou je "Stojíme při Vás".

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Náplň práce:

  • Účast na implementačních projektech SAP v rámci ČR i zahraničí
  • Podpora obchodních jednotek se zaměřením na ČR, Slovensko, Rakousko a Polsko v rámci modulů WM/MM; SD/LE či Basis
  • Úpravy a udržování systému
  • Testování aplikovaných kroků a řešení problémů
  • Vzdělávání klíčových uživatelů v rámci provozu
  • Udržování dokumentace
  • Identifikace možností pro zlepšení
  • Úzká spolupráce s vývojáři systému
  • Činnost v rámci evropské centrály
  • Práce na dlouhodobých projektech

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Reálná zkušenost s implementací SAP
  • Praxe s customizací, nastavením, zprovozňováním procesů
  • Velmi dobrá orientace v modulech WM a MM, případně SD a LE, eventuálně Basis
  • Komunikativní znalost anglického / německého jazyka, denní využívání

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Perspektivní a stabilní práci v zahraniční společnosti
  • Kvalifikační růst a odborná školení
  • 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Roční hodnocení zaměstnanců
  • Vánoční prémie, výkonnostní příplatky
  • Firemní akce

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Beroun