⋙SAP CONSULTANT – Junior/Medior⋘

Chcete naplno proniknout do „SAPího“ světa a pracovat ve firmě, která Vám umožní vše se naučit a získat cenné zkušenosti v rámci různorodých projektů? Pro mezinárodní poradenskou společnost technologického zaměření právě hledáme talentované, technicky orientované juniory/mediory, kteří chtějí být v přímém kontaktu s klienty.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Na čem se budete podílet?

  • Účast na implementaci a rozvoji SAP systémů pro klienty (lokální i mezinárodní firmy)
  • Analyzovat požadavky klienta a navrhovat řešení v rámci SAP
  • Podílet se na testování a uživatelském školení
  • Poskytovat technickou podporu a poradenství klientům
  • Spolupracovat s týmem a manažery na efektivním řešení projektových úkolů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

Základní znalost SAP modulů

Softskills

• Prozákaznický přístup a schopnost navrhnout a vysvětlit klientům řešení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Proč si vybrat tuto nabídku

• Budete mít příležitost pracovat na projektech, které vám umožní růst a získat cenné zkušenosti v SAP prostředí • Možnost profesního růstu a vzdělávání v oblasti SAP • Zázemí silné společnosti, mezinárodní prostředí • Podporu od zkušených kolegů a manažerů • Možnost home office (hybridní režim) a balíček firemních benefitů

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha