VEDOUCÍ SW VÝVOJE TELEMATIKY

Z obyčejných měst děláme Smart Cities. A k tomu potřebujeme chytré hlavy nadšené pro vývoj. Naši vývojáři vidí výsledky své práce všude kolem a průběžně je mohou zdokonalovat. Vývoj řízení křižovatek, parkovacích navigačních systémů nebo dokonce weigh-in-motion technologií je živá a akční záležitost. Díky těm správným kódům dokážeme detekovat stav povrchu vozovky a upozornit na riziko aquaplaningu nebo náledí. Přidejte ruku a své hlavy plné kódů k našemu dílu. Pojďte řídit svět ze Zlína!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Do našeho vývojového oddělení hledáme lídra se zkušenostmi s vedením vývojových projektů.

Umíš efektivně řídit dlouhodobé i krátkodobé projekty? Dokážeš hlídat kvalitu, kontrolovat rozpočet a dodržovat termíny? Dokaž to u vývojových projektů našich dopravních technologií!

PROČ TY?

  • Zajímají tě technologie a software a vedle vlastní vývojařiny chceš řídit tým a světové projekty.
  • Máš znalosti vývoje SW, návaznost na HW je výhodou.
  • Chceš mít odpovědnost za kompletní produkt (embedded vývoj, integrace do centrálních systémů a uživatelské rozhraní).
  • Umíš zachovat klid a nadhled v situacích, kdy je to potřeba.
  • Víš, jak efektivně vést tým vývojářů.
  • Jsi analytik a logické myšlení tvoří základ tvého rozhodování.
  • Osvojil sis agilní řízení projektů.
  • Angličtinu pro svou práci už běžně používáš.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Team leader

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

PROČ U NÁS?

  • Staneš se součástí projektů světového formátu v oblasti dopravních technologií (silniční meteorologie, telematika, parkovací systémy nebo řízení dopravy včetně detekce přestupků).
  • Chceš se podílet na vývoji dopravních technologií, které usnadňují lidem život.
  • Z benefitů potěší: 5 týdnů dovolené, firmou plně hrazená výuka cizích jazyků, příspěvek na stravování, odpovídající pracovní pomůcky i k soukromému využití, pružná pracovní doba nebo 13. plat.
  • V létě už v novém moderním vývojovém a produkčním sídle ve Zlíně - Malenovicích.

Líbí se ti to, co děláme? Zaujala tě pozice vedoucího SW vývoje telematiky? Pošli své CV, ať víme, že k nám patříš!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Průmyslová 1395, Zlín - Malenovice, 763 02