Tester/ka webových a mobilních aplikací

Vzhledem k postupnému růstu posilujeme vývojový tým DoDo Czech s.r.o. o dalšího testera/ku. Čeká tě možnost samostatné práce, realizace vlastních nápadů a zároveň možnost přímé konzultace s naším současným testerem a vývojáři.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Na pozici testera / testerky budeš:

  • spolupracovat na vývoji největší logistické platformy ve střední Evropě, kterou denně využívají stovky našich kurýrů. Tato platforma pokrývá nejen samotnou logistiku, ale i finanční procesy, automatizuje správu autoparku, kontroluje chování řidičů apod.
  • testovat webové a mobilní aplikace
  • mít na starosti manuální a automatizované testy
  • nedílnou součástí vývojového týmu - budeš se společně s týmem účastnit denních stand-upů i plánování a retrospektiv k vývojovým sprintům
  • navrhovat změny a vylepšení - ceníme si tvé iniciativy
  • pomáhat aktualizovat dokumentaci (wiki)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Tester

Základní dovednosti

zkušenost s testováním web aplikací znalost SQL

Výhodou

zkušenost s automatizovaným testováním

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co od nás můžeš čekat:

  • spolupráci na HPP nebo IČO
  • práci na dlouhodobém, zajímavém projektu ve stabilním vývojovém týmu v Praze – Karlíně
  • pružnou pracovní dobu, po zapracování se můžeme domluvit na rozšířenějším home-office
  • 20 dní dovolené + 5 free days
  • možnost neustálého rozvoje – na interních a externích školeních, konferencích...pořádáme pravidelné vývojářské meetingy, na kterých dáváme prostor i našim testerům
  • možnost časem se posunout na jinou pozici v rámci firmy, nové pozice se snažíme prvotně obsadit našimi současnými kolegy
  • předplacenou benefitní kartu, firemní akce, sport i zábavu.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 8 - Karlín