Tester/ka # pomoz nastavit testing celé jednotky

Jsme česká digitální agentura a služby zákazníkům nabízíme už dlouhých 22 let. Naší specializací je vývoj e-commerce řešení, internetových portálů, intranetů a extranetů a pokročilých webových aplikací. Od roku 2019 jsme součástí největšího českého IT holdingu ARICOMA Group v rámci investiční skupiny KKCG. Mezi naše spokojené klienty patří společnosti jako innogy, Linet, Zentiva a spokojení jsou i naši zaměstnanci, což dokazuje opravdu nízká míra fluktuace a skvělá atmosféra v kanceláři.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Máš za sebou pár let zkušeností s manuálním i automatickým testováním?

Chceš se podílet na přípravě testovací strategie pro celou jednotku?

Troufneš si vydefinovat testovací plán, provést samotný testing, výstižně popsat bugy vývojářům a pak to celé sepsat do přehledné dokumentace v češtině nebo angličtině?

Pak je ti tahle role šitá na míru!

Jak si představujeme ideálního kandidáta/kandidátku?

1. Znalost webových technologií: Tester by měl rozumět základním webovým technologiím, jako jsou HTML, CSS, JavaScript a HTTP protokol.

2. Dovednosti v různých typech testování:

  • Funkční testování: Ověřování, zda aplikace dělá to, co by měla.
  • Nefunkční testování: Testování výkonu, bezpečnosti, dostupnosti atd.
  • Uživatelské testování: Testování z pohledu uživatele, aby se zajistila dobrá uživatelská zkušenost.
  • Testování kompatibility: Ověřování kompatibility aplikace s různými prohlížeči, zařízeními a operačními systémy.

3. Automatizace testů: Schopnost vytvářet a provádět automatizované testy, což zvyšuje efektivitu a opakovatelnost testovacího procesu.

4. Znalost testovacích nástrojů: Testovací nástroje a frameworky, jako jsou Selenium, JUnit, TestNG, Postman, atd.

5. Debugování: Schopnost identifikovat a hlásit chyby a problémy v aplikaci a poskytovat podrobné informace pro vývojáře k opravě.

6. Znalost verzovacího systému: Rozumět práci s verzovacím systémem, jako je Git, pro sledování změn v kódu a spolupráci s vývojáři.

7. Znalost metodik vývoje software: Seznámení s různými metodikami, jako je Waterfall, Agile (SCRUM, Kanban), a schopnost přizpůsobit testovací postupy podle potřeb projektu.

8. Znalost bezpečnostního testování: Schopnost identifikovat a testovat bezpečnostní rizika a chyby, jako jsou SQL injection, Cross-Site Scripting (XSS) a další. Znát OWASP Top 10.

9. Znalost testovací dokumentace: Schopnost psát testovací scénáře, testovací plány a zprávy o testování.

10. Komunikační dovednosti: Důležité pro komunikaci s vývojovým týmem a řízením projektu, aby bylo možné efektivně sdělit výsledky testování a koordinovat opravy chyb.

11. Analytické a logické myšlení: Schopnost analyzovat chování aplikace a identifikovat neobvyklé vzory a potenciální problémy.

12. Testování na různých zařízeních a prohlížečích: Schopnost testovat aplikaci na různých zařízeních (mobilní telefony, tablety) a v různých prohlížečích.

13. Znalost nástrojů pro sledování chyb: Používání nástrojů pro sledování a správu chyb, jako je JIRA, EasyProject.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Tester Automatizované testování

Základní dovednosti

HTML CSS JavaScript GIT manuální testování automatické testování Selenium

Softskills

komunikační schopnosti drive

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč se stát přidat právě k nám?

  • Nekývneme na každý projekt, odvádíme profesionální práci u profesionálních zákazníků.
  • Žádný uspěchaný vývoj podle jedné šablony, máme pro vás projekty s rozpočtem dost vysokým na to, abyste mohli odvést opravdu špičkovou práci.
  • Nabízíme pohodovou firemní atmosféru a osobní přístup malé firmy se zavedenou pozicí a kvalitními referencemi na trhu.
  • Jistotu a stabilitu garantuje největší a nejrychleji rostoucí český IT holding ARICOMA, jehož jsme součástí.
  • Kromě odborného rozvoje podpoříme i vaše jazykové vzdělávání.
  • Nabízíme flexibilitu při organizaci pracovní doby, dechberoucí zázemí naší pražské kanceláře s vlastním fitkem a výbornou kantýnou i možnost home office.
  • Samozřejmostí je kvalitní notebook, mobil s neomezeným voláním a 10GB dat.
  • Work-life balance je pro nás důležitá, proto si užijete NEOMEZENOU dovolenou.
  • Každý měsíc po zkušební době dostanete „Flexi Benefit“ body ve výši 2300 Kč s možností rozdělení mezi cafeterii, multisport kartu, nebo penzijní, životní pojištění nebo investice.
  • Zdraví je u nás na prvním místě, proto budete mít možnost využívat online zdravotní poradny ulekare.cz nejen pro sebe ale i pro rodinné přísluš

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Vinohradská 230