Linux administrátor

Naším klientem je stabilní mezinárodní logistická společnost.

  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Správa operačních systémů Red Hat a Debian
  • Optimalizace a automatizace správy operačních systémů
  • Práce s nástroji Red Hat Satellite, Ansible, Identity Management
  • Správa webové infrastruktury – Apache, PHP, MariaDB
  • Správa virtualizační platformy VMware vSphere
  • Spolupráce na realizaci nových projektů
  • Držení pohotovosti

Požadujeme:

  • Zkušenost s administrací některého z Linux operačních systémů: Red Hat, CentOS, Debian, Ubuntu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení, samostatné řešení úkolů a problémů
  • Chuť neustále se učit a rozvíjet

Výhodou:

  • znalost skriptovacích jazyků Bash, Python

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Unix/Linux admin

Základní dovednosti

Linux Debian Red Hat

Výhodou

Bash Python

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • práci v unikátním prostředí
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • 13. plat
  • pružnou pracovní dobu
  • benefitní systém Cafeteria - 15 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)
  • prémiovou komplexní péči o zaměstnance v oblasti práva, financí, psychologie, zdraví atd.

Proč si vybrat tuto nabídku

Práce s velkým Linux a virtuálním prostředím.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha 6