Frontend vývojář (Vue.js/Nuxt.js)

Český svět e-commerce dlouhodobě vzkvétá, což je zčásti i naše zásluha. O zajímavé projekty tak nemáme nouzi a rádi v našich řadách uvítáme někoho, kdo si vezme na starost kódování komponent naší frontend aplikace. Máme vlastní headless e-commerce platformu InspiShop s odděleným frontendem a backendem. Na té budujeme chytré e-shopy pro různorodou klientelu. Hlavní výhodou práce na projektech na míru je individuální přístup ke každému projektu.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme zkušeného frontend vývojáře, který se stane součástí našeho týmu a pomůže nám realizovat dlouhodobě udržitelnou vizi platformy, na které našim klientům stavíme e-shopy přesně podle jejich představ.

Co budeš dělat:

  • Kódovat a programovat komponenty (Vue.js/Nuxt.js/JS/ES6)
  • Spravovat dlouhodobou šablonu frontendu a její nastavení
  • Napojení na BE pomocí GraphQL/REST
  • Optimalizovat FE performance
  • Konzultovat další vývoj šablony a projektů s projektovými manažery

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Vue.js developer

Základní dovednosti

HTML/SCSS Znalost Vue.js Dobrá znalost JS Víceletá zkušenost s webovým vývojem Práce s GIT Znalost moderního kódování responzivních šablo

Výhodou

Zkušenost s Node.js Zkušenost s Nuxt.js (Server Side Rendering) Zkušenosti s GTM a integrací marketingových nástrojů Docker/Kubernetes

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Skvělý tým profesionálů
  • Stabilní firma
  • Služební telefon

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 6
Termín nástupu 09.08.2022