Vývojář aplikačního SW

Chcete se dozvědět víc? Napište nám na kariera@datapartner.cz

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co vás čeká?

  • Návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí
  • Podíl na přípravě a implementaci SW projektů
  • Interní testování a řešení chyb z testování i provozu

Požadujeme:

  • Znalost programovacího jazyka C# nebo C/C++
  • Znalost principů OOP
  • Aktivní schopnost využívat verzovací nástroj Git případně jeho alternativy
  • Časová flexibilita, odpovědnost, kreativita
  • Schopnost samostatné i týmové práce

Oceníme znalosti:

  • WPF
  • STL
  • Boost
  • NET Core
  • XML
  • XSLT
  • UML
  • Web Services
  • REST/SOAP
  • znalost principů transakční SQL databáze
  • MS SQL

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • práci s využitím moderních technologií
  • pružná pracovní doba
  • mimopracovní aktivity
  • firemní akce
  • motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Senovážné nám. 241/15, České Budějovice