Cyber Security konzultant – obchodník s hackery

Hledáme kolegu na pozici, který se stane součástí našeho týmu a přispěje k rozvoji naší Cyber Security divize na pozici konzultanta penetračních testů.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • Hledáme kolegu na pozici, který se stane součástí našeho týmu a přispěje k rozvoji naší Cyber Security divize na pozici konzultanta penetračních testů.

  • Jako konzultant v oblasti penetračních testů se budeš starat o naše zákazníky a zároveň přispívat k rozšiřování našeho portfolia. Tato oblast je v České republice na vzestupu a my patříme mezi nejvýznamnější dodavatele v tomto oboru.

  • Součástí tvé práce bude obchodní agenda, příprava nabídek a další dokumentace. Budeš mít také zodpovědnost za klienty a cíle, které si společně nastavíme. Budeš mít k dispozici kolegy, na které se můžeš kdykoli obrátit s dotazem nebo konzultací, a to jak obchodními, tak technickými otázkami.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Account manažer IT Specialista IT Securita

Základní dovednosti

Kybernetická bezpečnost

Výhodou

Vysoká škola

Softskills

profesionální komunikace dobré vystupování sales dovednosti vyjednávání

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení: fixní částka platu + výkonnostní příplatky + provize
  • Firemní telefon, notebook
  • Firemní auto k osobním účelům (po dosažení určitých výsledků)
  • Moderní kanceláře v Praze-Karlín
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba / HO
  • Zázemí stabilní, rostoucí české společnosti

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 8, U Sluncové 666/12
Termín pro odpověď do 31.01.2024
Termín nástupu 01.02.2024