Software Engineer (m/ž) remote

Chceš pracovat pro stabilní německou telco společnost? Ovládáš kromě IT také angličtinu a / nebo němčinu na komunikativní úrovni? Čti dál a v případě zájmu se nám ozvi pro další informace!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Pracovní náplň:
- webové rozhraní
- SW architektura a microservices

- open source technologies - SSI, OIDC, OAuth2, IAM, Spring Boot, Spring MVC, Junit 5, Selenium, OpenAPI, Mock-Services bases on OpenAPI, Docker, BDD,DID, DID-Document, DIDcomm, Hyperledger Aries
- programovací jazyky - Maven, Gradle, Java 11, Python, CI/CD, Unit & Integration testing, Scrum/Agile,Redis
- anglický jazyk na komunikativní úrovni, výhodou německý jazyk

Spolupráce na IČO, sazba dle dohody.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Admin aplikačních serverů

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Nabízíme dlouhodobou remote spolupráci na IČO, pozice je vhodná pro seniornější kandidáty se znalostí výše uvedených technologií a potřebným jazykovým vybavením.

Všechny benefity dle individuální domluvy.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště remote