LINUX ADMINISTRÁTOR (MID)

• Provozujeme vlastní DMS eDoCat (edocat.cz) postavené na open-source platformě Alfresco. • Postupně migrujeme naše datové centrum do cloudových řešení. • S ohledem na množství nových projektů, klientů a atraktivních zahraničních příležitostí, rozšiřujeme náš tým a hledáme dalšího specialistu na Linux.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jak poznáš, že jsi ten pravý / ta pravá?

  • Stejně jako my, máš vášeň pro výsledky a neustálý zájem o osobní rozvoj.
  • U nás je klíčové, že stavíme na znalostech, a oceníme tvůj pozitivní přístup k sdílení know-how s kolegy.
  • Máš schopnost efektivně řešit problémy a disponuješ silnými analytickými a řešitelskými dovednostmi.
  • Tvé znalosti OS Linux jsou na úrovni systémového administrátora.
  • Baví Tě komplexní náplň práce od bare metal po správu Java aplikací.
  • Máš angličtinu na komunikativní úrovni pro efektivní komunikaci s klienty a Tvůj psaný projev v češtině/slovenštině jsou na úrovni, která ti umožňuje efektivní práci.
  • Umíš se rychle učit a přizpůsobovat se novým technologiím a prostředím.

Koho hledáme?

  • Kolegu, který se s námi podělí o provoz a správu DMS na platformě Alfresco (Java; SOLR; Apache; PostgreSQL).
  • Máš základy Bash scriptování; monitoring a provoz java aplikací.
  • Najdeš u nás ansible; tomcat; iptables; ovirt; git; nexus; gitlab; kubernetes; terraform; bash; kotlin a mnoho dalšího.
  • Není Ti cizí monitoring a provoz java aplikací. VPN, VLAN, IPv4

Tvou výhodou bude když:

  • Máš zkušenosti s databází PostgreSQL, MSSQL nebo jinými.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Unix/Linux admin Admin aplikačních serverů

Základní dovednosti

Linux Windows java bash ansible

Výhodou

PostgreSQL MSSQL

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Skvělý kolektiv a přátelský přístup v menší IT firmě.
  • Moderní kanceláře v Holešovicích s možností bezplatného parkování nebo snadné dostupnosti městské hromadné dopravy.
  • Pružnou pracovní dobou a možnost homeoffice
  • 20 + 5 dní dovolené.
  • Nekorporátní prostředí, kde není potřeba dodržovat striktní dress code.
  • Možnost spolupráce na základě pracovní smlouvy nebo jako OSVČ.
  • Kurzy angličtiny online.
  • MultiSport karta i pro rodinné příslušníky.
  • Příspěvek na týmové akce.
  • Ovoce, káva, čaj, soda stream a domácí koláče :).
  • Nástup možný ihned nebo po dohodě.
  • Pokud máš zájem připojit se k našemu týmu a rozvíjet své profesní dovednosti v dynamickém prostředí, pošli nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na setkání s Tebou!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 7 Holešovice