SW Test Engineer

Věříte, že jdou technologie a zdravotnictví dohromady? My ano! Hledáte smysluplnou a stabilní práci, ve které dostanete dostatek prostoru pro vlastní realizaci? Jste zodpovědný, samostatný, ale zároveň vám nevadí práce v menším týmu? Tak to bychom si mohli rozumět!

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jsme STAPRO, česká společnost, která vyvíjí software pro všechny oblasti zdravotnictví. Nemocnicím a dalším poskytovatelům zdravotní péče dodáváme naše systémy a další služby tak, aby se zdravotnický personál mohl plně soustředit na to nejdůležitější – lidské životy. Pojďte nám pomoct usnadnit zdravotníkům jejich náročnou práci!

Koho hledáme?

Rádi bychom rozšířili tým o SW Test Engineera, který si vezme na starost návrh a zabezpečení procesu QA pro produkt laboratorního informačního systému.

Budete se zabývat návrhem, vývojem a realizací automatických testů a analýzou jejich výsledků. Pro automatické testy budete používat Selenium a Robot Framework (klient Angular). Zároveň budete pracovat na testech pro Winforms a jejich dalším rozvoji v prostředí Azure DevOps. V rámci své pozice budete komunikovat s kolegy analytiky a vývojáři.

Ve vývoji využíváme:

  • Angular 2+, TypeScript, REST, C#, MS SQL, Microsoft DevOps.

Jak to u nás funguje?

Agilní tým, jehož budete součástí, je částečně v Pardubicích a Brně, takže si můžete vybrat, v kterém z těchto měst budete mít svou kancelář. Jsme si jistí, že určitě uvítáte i možnost home office.

Co očekáváme od budoucího kolegy?

  • Zkušenost s automatickým testováním alespoň jeden rok.
  • Zkušenosti s programováním či skriptováním.
  • Analytické a komunikační schopnosti.
  • Schopnost práce v týmu.
  • Samostatnost a odpovědnost.

Co není nutné, ale uvítáme to s nadšením?

  • Znalost nástroje Selenium.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Automatizované testování Tester

Základní dovednosti

Selenium Robot Framework Angular

Softskills

odpovědnost samostatnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Nepracujete v „Open Space“
  • Roční prémie při splnění plánu
  • 5+1 týdnů dovolené
  • 5 dní krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
  • Penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
  • Nadstandardní preventivní lékařská péče
  • Očkování proti chřipce
  • Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
  • Příspěvek na stravování a poukázky na sportovní aktivity
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Letní „Rodinný a Dětský den“
  • Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
  • Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Proč si vybrat tuto nabídku

Co naopak nabídneme vám? Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě. Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu. Flexibilní pracovní dobu, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít. Veškeré potřebné vybavení k práci  a příjemnou kancelář v historickém centru Pardubic nebo nedaleko centra Brna. Žádný neosobní openspace! Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce. Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru! Zní to zajímavě? Ozvěte se nám, připojte CV a pojďme domluvit společný online call. Těšíme se, až vás poznáme!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno, Pardubice
Termín pro odpověď do 31.08.2023
Termín nástupu 01.07.2023