Test analytik/tester - senior s přesahem do automatizace

Hledáme externího Test analytik/tester – senior s přesahem do automatizace pro klienta, který patří mezi top české bankovní instituce. Budete zastávat testingové role – Brasil/Hypotéky. Hledáme testera, který na základě dodaného zadaní dokáže připravit testovací scénáře a zároveň dokáže s analytikem vykomunikovat nesrovnalosti v zadání. V rámci testování aplikace Brasil testeři průběžně prezentují svojí práci. Důležité je tedy svojí práci i odprezentovat a obhájit.

Úroveň
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
5 800 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme externího Test analytik/tester – senior s přesahem do automatizace pro klienta, který patří mezi top české bankovní instituce. Budete zastávat testingové role – Brasil/Hypotéky.

Hledáme testera, který na základě dodaného zadaní dokáže připravit testovací scénáře a zároveň dokáže s analytikem vykomunikovat nesrovnalosti v zadání. V rámci testování aplikace Brasil testeři průběžně prezentují svojí práci. Důležité je tedy svojí práci i odprezentovat a obhájit.

Co bychom u Vás uvítali?

  • Tvorba manuálních TC ve Fujira – Xray.
  •  Znalost SQL
  • XML
  • Základní zkušenosti s Robot Framework
  • Znalost Pycharm nebo podobné Znalost behavior driven development
  • Znalost REST/SOAP služby
  • Zkušenost s web a mobile automation (výhodou)

  • Je-li potřeba umět vytvořit vlastní knihovnu (klíčové slovo) v Robot Framework

  • Požadovaná úroveň angličtiny – není požadováno

Co by Vás mohlo ještě zajímat?

  • Místo výkonu práce se nachází v Praze.
  • Forma spolupráce: IČO
  • Rozsah spolupráce: Full-time
  • Možný nástup: ASAP
  • 3 dny onsite (lokalita Antala Staška), 2 dny HO.
  • Počet kol výběrového řízení: 1-2

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Automatizované testování Test analytik

Základní dovednosti

Fujira – Xray SQL XML REST/SOAP

Výhodou

Robot Framework

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

kombinace HO a onsite

IČO

Informace o pozici

Mzda 4 500 - 5 800 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 4
Termín pro odpověď do 03.04.2024
Termín nástupu 18.03.2024