Senior konzultant/ka implementace IS

Věříte, že jdou technologie a zdravotnictví dohromady? My ano! Hledáte smysluplnou a stabilní práci, ve které dostanete dostatek prostoru pro vlastní realizaci? Rád/a cestujete, jste komunikativní, samostatný/á, ale zároveň vám nevadí práce v menším týmu? Tak to bychom si mohli rozumět!

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jsme STAPRO, česká společnost, která vyvíjí software pro všechny oblasti zdravotnictví. Nemocnicím a dalším poskytovatelům zdravotní péče dodáváme naše systémy a další služby tak, aby se zdravotnický personál mohl plně soustředit na to nejdůležitější - lidské životy. Pojďte nám pomoct usnadnit zdravotníkům jejich náročnou práci!

 Koho hledáme?

  • Rádi bychom rozšířili tým o senior konzultanta/konzultantku nemocničního informačního systému, který/á si vezme na starost implementaci našeho informačního systému. Bude jezdit do zdravotnických zařízení analyzovat zdravotnické procesy, zpracovávat návrhy řešení, konfigurovat a školit koncové uživatele. Důležitou součástí bude osobní podpora při rozjezdu (ostrém spuštění) a poskytnutí pomoci. Poimplementační servis je samozřejmostí. Své znalosti bude předávat svým kolegům, bude pořádat školení a zaučovat nováčky. Předpokladem je, že máte zkušenost s analýzou procesů, s projektovým řízením, zkušenosti z prostředí vývoje softwaru.

    Jak to u nás funguje?
    Tým, jehož budete součástí, je částečně v Pardubicích, Praze, Brně a v Ostravě. Jsme si jistí, že určitě uvítáte i možnost home office.

    Co vás u nás čeká?

    • Seznámení se s novým nástrojem pro zdravotnická zařízení.
    • Zpracování analýz, návrhů řešení, konfigurace, školení uživatelů, osobní podpora při rozjezdu.
    • Poskytování servisu (konzultačních návštěv, nové konfigurace) našim zákazníkům a uživatelům.
    • Tvorba uživatelské dokumentace.
    • Budete mít po ruce zkušeného mentora, který vám vždy poradí a poskytne zpětnou vazbu.

    Co očekáváme od budoucího kolegy?

    • Řidičský průkaz B a chuť cestovat.
    • Zájem se učit nové věci ze zdravotnických oborů.
    • Aktivní komunikaci a kreativní řešení problémů.
    • Zájem o práci s ojedinělou aplikací a její konfiguraci.
    • Předpokladem je samostatnost.
    • Aplikaci svých znalostí a zkušeností do praxe.
    • Spolupráci s vývojem a podílení se na rozvoji softwaru.
    • Středoškolské/Vysokoškolské vzdělání se zdravotnickým nebo IT zaměřením.
    • Uživatelskou znalost MS Office – Excel, Word.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant Projektový asistent

Základní dovednosti

Windows MS Office

Výhodou

správcovská znalost některého nemocničního IS zkušenosti s analýzou procesů zkušenost s projektovým řízením

Softskills

koncepční myšlení samostatnost Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Nepracujete v „Open Space“
  • Roční prémie při splnění plánu
  • 5+1 týdnů dovolené
  • 5 dní krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
  • Penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
  • Nadstandardní preventivní lékařská péče
  • Očkování proti chřipce
  • Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
  • Příspěvek na stravování a poukázky na sportovní aktivity
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Letní „Rodinný a Dětský den“
  • Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
  • Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Proč si vybrat tuto nabídku

Co naopak nabídneme vám? • Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě. • Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu. • Flexibilní pracovní dobu, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít. • Veškeré potřebné vybavení k práci a příjemnou kancelář v centru Pardubic, Ostravy, Prahy nebo Brna. Žádný neosobní openspace! • Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce. • Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru! Zní to zajímavě? Ozvěte se nám, připojte CV a pojďme domluvit společný online call. Těšíme se, až vás poznáme!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Pardubice, Praha, Brno nebo Ostrava