HLEDÁME ODBORNÍKA NA ELEKTRONICKOU SPISOVOU SLUŽBU! ????????

Jsi ten, kdo vidí v elektronické spisové službě nejen systém, ale i vášeň? Dokážeš se ponořit do hlubin dokumentů a vytáhnout z nich to nejlepší? Pak hledáme právě tebe na pozici Analytik spisové služby!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Kdo jsme?

Jsme T-MAPY, tým specialistů, kteří pomáhají organizacím mít pořádek v dokumentech a procesech. Nejsme obyčejná firma – jsme místo, kde tvé nápady mění způsob, jakým svět pracuje s informacemi.

Co tě čeká?

  • ???? Analýza a optimalizace procesů elektronické spisové služby – tvůj vhled bude klíčový.
  • ???? Návrh inovativních řešení – tvoje práce bude mít přímý dopad na efektivitu našich klientů.
  • ???? Spolupráce s experty v oboru – uč se od nejlepších a zároveň přinášej nové perspektivy.

Co nabízíme?

  • ???? Svobodu – prostor pro tvoji kreativitu a růst.
  • ???? Skvělou atmosféru – u nás se práce stává zábavou.
  • ???? Možnosti vzdělávání – chceme, abys rostl/a s námi.

Co od tebe očekáváme?

  • ???? Povědomí o elektronické spisové službě – víš, o čem mluvíš, a možná máš i zkušenosti, které to dokazují.
  • ???? Analytické myšlení – čísla a data jsou tví přátelé.
  • ???? Proaktivitu – nebojíš se přijít s novým nápadem.
  • ❤️ Nadšení – hledáme někoho, kdo sdílí naši vášeň.

Jsi připraven/a přijmout tuto výzvu?

Pokud ano, pošli nám své CV a pár slov o sobě na zamestnani@tmapy.cz. Těšíme se na tebe v T-MAPY!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT konzultant Produkťák

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL.
  • Tvůrčí práci s moderními technologiemi.
  • Velký prostor pro seberealizaci.
  • Přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domu.
  • Adekvátní finanční ohodnocení, bonusy.
  • Vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání.
  • Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti.

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Hradec Králové nebo celá ČR