IT admin / support - firemní zákazníci

WIA stále roste a rozšiřuje svůj tým. Právě hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici IT admin / support se znalostmi IT v oblasti cloudového prostředí, MS 365, Google Workspace a podobně zaměřených systémů.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jaký by náš nováček měl být?
Zodpovědný, spolehlivý, pracovitý, samostatný, učenlivý, komunikativní a vstřícný…

Co ho čeká?
Správa a podpora uživatelů výše zmíněných služeb a nástrojů.
Denní komunikace s kolegy z obchodu i technického oddělení a zároveň se zákazníky.
Zaškolování a implementace cloudových služeb u zákazníků.
Neustálé se zdokonalování v oblasti cloudových řešení.
Komunikace s dodavateli a nastavování podmínek spolupráce.

Co by měl mít?
SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
dobrou angličtinu
řidičský průkaz skupiny B

Co za to nabízíme?

• dobrý kolektiv techniků s dlouholetými zkušenostmi o které se dá opřít
• prostředí malé firmy kde nebudete jen nepatrná část soukolí
• práci s moderními technologiemi
• dobré platové ohodnocení
• pracovní doba PO - PÁ 9-17
• benefity

Nástup možný ihned.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

IT mimo škatulky

Základní dovednosti

znalost cloudového prostředí MS 365 Google Workspace

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Nemyslíme si, že by člověk opouštěl tým kvůli benefitům, ale rozhodně si myslíme, že je velice důležité mít při práci možnost udělat si minimálně dobrou kávu.
A když to trochu rozvineme, tak i čerstvé ovoce a zelenina v kancelářích přijdou během pracovního dne k chuti. A když je to pořád málo, můžeme si skočit na dobrý oběd za stravenky a před nebo po práci si dát trochu do těla pohodlně s MultiSportkou nebo ActivePassem. Pro náruživé sportovce, kteří se do práce chtějí dopravit na kole nebo třeba během, je k dispozici pohodlná sprcha.
Díky výhodným telefonním tarifům i pro rodinné příslušníky nemusíme řešit nadměrné zatížení rodinného rozpočtu.
A internet na doma? No vzhledem k tomu, že jsme hlavně internetová firma, tak ten je samozřejmě freeeeeee.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Antala Staška 40, Praha - Krč