Project Manager (Junior)

Homeoffice HPP Freelancer
Think Easy s.r.o. Žitomírská 599/38, Praha 10 Navrhni si plat
Do naší firmy Think Easy s.r.o. hledáme Project managera. Vytváříme webové a mobilní aplikace od analýzy, přes návrh po vývoj. Zaměřujeme se hlavně na řešení na míru. Ideální příležitost pro studenta, který by se chtěl zdokonalit v uvedené pozici nebo případně načerpat zkušenosti z komerčního odvětví již při škole, nicméně není podmínkou. Ze začátku uvedené činnosti představíme, jak je provozujeme, a pomůžeme s jejich plněním.
Pracovní pozice a jejich pracovní náplň:

- Vytváření a úprava úkolů v interním management systému
- Komunikace s klientem
- Alokace developerů na projekt, struktura týmu, kick off prezentace
- Přiřazování úkolů zodpovědným osobám
- Plánování sprintů, jejich obsahu, zřizování výstupů ze sprintů
- Kontrola plnění plánů, průběžné standupy, kontrola výkazů v interním management systému
- Správa projektu v interní wiki
- Zapracování dodatečných požadavků

- Pracovní poměr: Part-time DPP nebo ŽL.
- Ohodnocení: Dle zkušeností
- Ideální pro: Studenty technických zaměření se zájmem získání praxe z komerčního odvětví již při škole. Případně pro absolventy nebo juniory chtějící jít směrem do IT.
- Místo výkonu: Praha 10 - v naší kanceláři, možný i částečný home-office

Co je potřeba

Agile
Plánování
Časové alokace

Výhodou

React.js
Django
Django Rest Framework
Python
React Native

Softskills

Komunikativnost
Komunikace s klientem
  • Úroveň
    Junior Medior
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat Podíl
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Snack Bar
  • Účasti na konferencích
  • Teambuildingy
  • Získání nových znalostí a zkušeností
  • Osobní ohodnocení vyplácíme i v kryptoměnách
  • Možnost spolupráce na závěrečných pracích
  • Herna v kanceláři(Šipky, Kulečník, Ping Pong)

Proč si vybrat tuto nabídku?

Pracujeme v útulné kanceláři v Praze s dobrou dostupností MHD a možností parkování u kanceláře. Jsme mladý kolektiv, kterému nechybí smysl pro humor a na nic si nehrajeme. Potrpíme si na osobní přístup a pravidelně se se všemi zaměstnanci scházíme a diskutujeme o úspěších firmy.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Žitomírská 599/38, Praha 10