PLC programátor - vhodné i pro absolventy!

Je Tvou vizí práce ve stabilní společnosti, která roste a dokáže nabídnout svým zaměstnancům "něco navíc"ať už co se týká přístupu, tak i co se týká zajímavosti projektů a profesního růstu? Pak čti dál...

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Zvládáš čtení výkresové dokumentace (mechanické, elektrické, hydraulické výkresy) ?

Máš základní znalosti v oblastech hydrauliky a elektrotechniky? Není Ti cizí algoritmizace?

Ovládáš angličtinu alespoň na úrovni B1?

Vlastníš řp. sk. B?

Hledáš pozitivní změnu, kde budeš i cestovat?

Pokud odpovídáš ano, rádi Tě potkáme, neváhej se nám ozvat!

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ NOVÉ PRÁCE?

  • spolupráce na návrhu a realizaci řídících systémů dle projektových specifikací
  • konfigurace a programování (PLC, HMI, SCADA)
  • spolupráce s kolegy z jiných oddělení při výběru hardwarových komponent pro řídící jednotky
  • spolupráce se zahraničním týmem

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • technické vzdělání
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • znalosti z oboru elektrotechniky a hydrauliky
  • znalost angličtiny na úrovni B1 a výše
  • alespoň základní znalosti programování a algoritmizace
  • ochotu cestovat a řp.sk. B
  • výhodou vyhláška 50/1978 Sb., případně znalost prostředí SIEMENS S7 nebo TIA, SCADA nebo Atvise, Simit

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Technik

Základní dovednosti

elektro angličtina řp technické a logické myšlení

Výhodou

plc scada tia siemens

Softskills

flexibilita ochota učit se spolehlivost komunikační schopnosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • zajímavou práci, kde můžeš využít své dosud nabyté zkušenosti a naučit se mnoho nového s velmi silným zázemím
  • plat dle Tvých schopností s možností pravidelného navyšování
  • 5 týdnu dovolené
  • dotované stravování a Flexi Pass
  • zvýhodněný firemní tarif
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • jazykové a další vzdělávání
  • pravidelné firemní akce

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Frýdek-Místek