JAVA Developer

Hledáme seniorního JAVA developera do našeho týmu PowerFLOW, který pomáhá firmám převést jejich stávající agendy do elektronické podoby. Díky našemu produktu mohou naši klienti přejít na paperless office s technologií biometrického podpisu a spravovat si workflow. Zájem o náš produkt na trhu stále roste a proto potřebujeme do týmu nové posily!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

CO BUDEŠ V NOTIXU DĚLAT?

  • Rozvíjet náš vlastní produkt po stránce architektury a funkčností.
  • Spolupracovat na dodávkách projektů ke klientům.
  • Podporovat a rozvíjet už dodané projekty.
  • Pomáhat kolegům s presalem a nabídkami.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI BUDEŠ PRACOVAT?

  • Používáme verze Java 11+, Spring, SpringBoot, Hibernate,
  • Docker / Kubernetes / Openshift,
  • NoSQL, MongoDB,
  • JIRA, Confluence, CI/CD, Bitbucket, Jenkins.

CO BYCHOM U TEBE RÁDI VIDĚLI?

  • Znalosti JAVA na seniorní úrovni.
  • Chuť se seznamovat s novými technologiemi.
  • Rozumnou znalost kolem práce s dokumenty, certifikáty a integrací (dá se to naučit).
  • Komunikativnost a koordinační vlohy.

NA CO SE MŮŽEŠ V NOTIXU TĚŠIT?

  • Na super kolegy.
  • Na možnost částečné práce z HomeOffice (v kanceláři se rádi potkáváme alespoň 2 dny v týdnu )
  • Na možnost realizovat svoje nápady.
  • Na práci, o které rozhodně nemůžeme říct, že by to byla rutina.
  • Na březnové firemní Alpy a další stmelovačky.
  • Na nekorporátní prostředí.

A my se těšíme na TEBE!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4