Senior JAVA Developer

Staňte se součástí týmu, který bude pracovat na nových produktech a funkcionalitách, které budou jedinečné na českém i středoevropském trhu! V unikátním spojení značek budete mít příležitost vytvářet opravdu jedinečné projekty.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co vás čeká?

  • Backend vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací v JAVA.
  • Budete se podílet na vývoji vysoce výkonného produktu, který využívají denně tisíce uživatelů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

vývoj SW v JAVA (3 roky a více) PostgreSQL Java Concurrency Apache Tomcat vývoj verzovaných API Git REST Spring

Výhodou

Logstash Linux

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • příležitost být u nových projektů, které se stanou vyzyvatelem celého trhu ve střední Evropě
  • přátelský tým složený ze specializovaných odborníků se špičkovým know-how v oblasti digitalizace
  • pružnou pracovní dobu
  • kanceláře v centru Brna
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, karta Multisport, slevy na produkty společnosti, 5 dní volna navíc, věrnostní odměny, interní vzdělávání)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno