Java developer

Hledáme mladého motivovaného Java developera, který by účastnil vývoje No-code NLP produktu, který našim zákazníkům umožní analyzovat a vytvářet řešení založená na AI bez nutnosti kódování. Více o produktu zde: https://forbes.cz/sentisquare-ziskal-milion-euro-jeho-umelou-inteligenci-na-zpracovani-textu-to-posune-dal/ Pokud ti pojmy jako Rest API ve Springbootu nejsou cizí, jsi náš člověk.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme mladého motivovaného Java developera, který by účastnil vývoje No-code NLP produktu, který našim zákazníkům umožní analyzovat a vytvářet řešení založená na AI bez nutnosti kódování.

Více o produktu zde: https://forbes.cz/sentisquare-ziskal-milion-euro-jeho-umelou-inteligenci-na-zpracovani-textu-to-posune-dal/

Pokud ti pojmy jako Rest API ve Springbootu nejsou cizí, jsi náš člověk.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Základní dovednosti

Java Spring (Springboot) framework Maven Git

Výhodou

Elasticsearch Swagger

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Work-life balance u nás není fráze – my ji žijeme (flexibilita pracovní doby, možnost občasné práce z domova, 5 týdnů dovolené, dog-friendly office, dobrá káva).
  • Za práci tě samozřejmě férově odměníme!
  • Budeš spolupracovat s odborníky v oblasti AI a NLP, kteří ti poskytnou potřebnou podporu.
  • Podpoříme tvůj rozvoj – profesní i osobní.
  • Pěstujeme uvolněnou, přátelskou a neformální firemní kulturu – ceníme si dobrých vztahů, nejsme anonymní korporací se stovkami zaměstnanců.
  • Máme kanceláře přímo v centru Plzně.
  • Těšíme se na nepracovní firemní akce – teambuildingy, turnaje v ping pongu, šachu či Counter-Strike.

Proč si vybrat tuto nabídku

Je to dřina, ale i zábava. Máme kanceláře v centru Plzně. Podporujeme uvolněnou, přátelskou a neformální firemní kulturu kde pivo teče proudem :-) A máme za sebou celou řadu úspěchů: - jsme hrdými držiteli Seal of Excellence uděleného Evropskou komisí (2015, 2019) - Poland Prize 2019 - 1. místo na Webtop100 v kategorii AI (https://www.webtop100.cz/vysledky/2020/umela-inteligence)

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Plzeň